![«Секс-позитив за згодою»: дружина Лещенка Топольська (Dj Nastia) похвалилася виступом на вечірці в Москві](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/tz/77cfhp-r6coingspbpf2a25npuomaj2327pztzy.jpg)
Дружина Лещенка мала стати частиною івенту HOROVOD, учасників якого закликають приходити в шкірі і латексі.
«Секс-позитив за згодою»: дружина Лещенка Топольська (Dj Nastia) похвалилася виступом на вечірці в Москві
Дружина члена наглядової ради «Укрзалізниці», колишнього нардепа і журналіста Сергія Лещенка Анастасія Топольська, відома під псевдонімом Dj Nastia, виклала фото і відео в соцмережі, вихваляючись, як вона виступає в московському клубі Mutabor
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео з виступу у Москві вона опублікувала в Instagram.
Зазначимо, 4 травня московський артцентр Mutabor анонсував виступ Анастасії Топольської у столиці РФ 8-9 травня.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/f5/q64wry-0x0-870x480-cpq6ep2qkk6iayaar3ucmzkgjxszef5s.jpeg)
Учасників івенту закликають приходити в шкірі і латексі, а також зазначають — в клубі буде окремий зал для плотських утіх.
Дружина Лещенка мала стати частиною івенту HOROVOD, у якого досить цікаві правила. Учасників івенту закликають приходити в шкірі і латексі, а також зазначають — в клубі буде окремий зал для плотських утіх. Також на вечірці «заборонені гомофобія, трансфобія, расизм, сексизм, фетшеймінг, ейджизм і будь-яка інша дискримінація».
Читайте у нас також: Дружина Лещенка сьогодні виступить в нічному клубі Москви.
Знімати на вечірці категорично заборонено — на телефонах заклеюватимуть камери при вході.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/zu/xtrif6-0x0-650x894-ximaimq5wxuwuxryjs3baprfyomsrzue.jpg)
«Ні означає ні». «Хоровод» — секс-позитивна вечірка. Не соромтеся досліджувати свої бажання і задоволення, але пам'ятайте про принцип згоди і безпечний секс. Якщо ви хочете когось помацати або поцілувати, спочатку запитайте про це у людини. У залі «Катакомби» на вас чекає даркрум з безліччю затишних куточків, лубрикантами і презервативами. Якщо ви зіткнетеся з харасментом, будь ласка, зверніться по допомогу до волонтерів», — йдеться в повідомленні організаторів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/7u/2j4aei--1x0-600x1132-sq6m46kswwoehfmwnrg3itrvypp4i7ud.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)