![У Луцьку відбудеться грандіозне Свято морозива](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/wh/m22qrc-tvs42pzzekrnqrplamkmsrs3aljylwh3.jpg)
Буде весело і смачно!
У Луцьку відбудеться грандіозне Свято морозива
Торгова марка «Рудь» вкотре організовує в обласному центрі Волині Свято Морозива. На дійство запрошують лучан з дітками
Двадцять третього травня територія Театрального майдану в Луцьку оживиться грандіозною подією ― Святом Морозива від ТМ «РУДЬ».
Вже вшістнадцяте свято подарує радісну атмосферу і відчуття щастя містянам.
«РУДЬ» ― це завжди любов і організатори гарантують, що в цей день жителі отримають її на всі 100%! Оновлене Свято Морозива буде вражати майстер-класами, атракціонами, конкурсами, квестом, яскравими фотозонами та веселощами на будь-який смак та для будь-якого віку.
Більше морозива — більше вражень!
Механіка участі у розвагах дуже проста: при купівлі 1 будь-якого морозива, відвідувачі отримують 1 квиток на улюблений атракціон. Більше морозива — більше вражень!
Організатори гарантують гостям дотримання всіх необхідних санітарних норм та заходів безпеки. Гостей чекають 23 травня на території Театрального майдану в наметі інформаційного центру о 13:00.
Читати також:
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/n3/ncxorh--1x0-700x990-cdhdazgixikejpjdyefpaqd52mmhon32.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)