![У Рівному злапали рекетира (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/eg/ajcrhh-yhoqf5dqbtg5nlxkqr7apj6tgfisvegx.jpg)
Що коїться!
У Рівному злапали рекетира (Фото)
Проте, ця історія може бути не такою вже й однозначною...
За вимагання понад шести тисяч доларів правоохоронці затримали 32–річного рівнянина, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.
Оперативники та слідчі Головного управління Національної поліції в Рівненській області, працівники Головного управління внутрішньої безпеки служби безпеки України за силової підтримки спецпідрозділу КОРД викрили та затримали рівнянина під час отримання коштів, які він вимагав у жителя Сарн.
В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 32–річний житель обласного центру протягом трьох місяців вимагав грошові кошти у 38-річного сарненчанина та погрожував насильством.
Як пояснив він згодом поліцейським, надав товар для реалізації, однак після продажу коштів так і не отримав. Тож таким чином він хотів повернути «борг».
До правоохоронних органів потерпілий звернувся лише тоді, коли зловмисники приїхали за його місцем проживання та в якості «застави» забрали належний йому автомобіль «Mercedes-Benz».
До правоохоронних органів потерпілий звернувся лише тоді, коли зловмисники приїхали за його місцем проживання та в якості «застави» забрали належний йому автомобіль «Mercedes-Benz».
Занепокоївшись за рідних, потерпілий погодився віддати борг та приїхав до Костополя, оскільки саме там зловмисники реалізували його легковик.
Так, у п’ятницю, 14 травня, під час проведення оперативних заходів було задокументовано факт одержання коштів. Вимагача слідчі затримали у порядку статті 208 КПК України.
Під час огляду особистих речей правоохоронці виявили та вилучили у нього п’ять тисяч доларів США. Також поліцейські за місцем проживання затриманого провели санкціоновані обшуки, в ході яких вилучили автомобіль та мобільні телефони.
Того ж дня слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили рівнянину про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.
Учора, 16 травня, у суді підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Тепер, відповідно до санкції статті, йому може загрожувати до семи років позбавлення волі. Досудове розслідування триває. Поліцейські встановлюють інших осіб, які можуть бути причетними до злочину.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/kl/urzqu7-0x0-958x921-hses2utlq7ss72mjtppun6qikbz5jkli.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/6b/dqsl7c-0x0-768x648-gen5ftez4ahqkqssjb6wmrrh3o2mw6bk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/el/4s2wlc-0x0-768x749-nafhiuyhcrzmlopo2ykniwzkfou3yelr.jpg)
Читайте також: Батько побив розпеченою коцюбою двох маленьких дітей.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)