![У громаді під Луцьком поліція посилено контролюватиме територію](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/n4/is6h5s-whgafrhid6fl23l7igjqs4dx4fn4mn4h.jpg)
Територія громади тепер під пильним наглядом поліції.
У громаді під Луцьком поліція посилено контролюватиме територію
Зокрема, сьогодні до профілактичних заходів, які тривають постійно, долучилися спеціалісти кінологічного центру ГУНП в області
Правоохоронці, із залученням службових собак, обстежили території можливого розміщення закладок з психотропними речовинами на території громади. Наркотичних засобів та правопорушників не виявили.
Нині правоохоронці здійснюють посилене патрулювання території громади.
Нагадаємо, що у неділю, 16 травня, у Княгининку поліцейські спільно з місцевими активістами затримали трьох чоловіків, в яких знайшли пакунки з кристалічною речовиною, схожою на наркотичну. Слідчі розпочали за цим фактом два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.
У Княгининку поліцейські спільно з місцевими активістами затримали трьох чоловіків, в яких знайшли пакунки з кристалічною речовиною, схожою на наркотичну.
Нині правоохоронці здійснюють посилене патрулювання території громади. До превентивних заходів залучили військовослужбовців Національної гвардії, співробітників спецпідрозділу ТОР Управління патрульної поліції.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/vt/rat6zs-0x0-3872x2512-lciftonzby4vf3nofrxrpu4r4k35pvtq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/ki/2iob72-0x0-3824x2672-v6suaoxz6hafnbruejwosu5nejfuykiw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/vo/5jrilx-0x0-4136x2640-x53u3guikcjufrtrmggggsvz47bjvvoh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/n4/6v6ne3-undefinedxundefined-undefinedxundefined-whgafrhid6fl23l7igjqs4dx4fn4mn4h.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)