![Монахи на Волині обробляють землю і облаштовують теплиці](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/6x/fxqa3e-67x0-960x640-4e2lpxdio5rbybn35h3mdtbvjpkwq6xj.jpg)
Матимуть що їсти і поділитися з ближніми.
Монахи на Волині обробляють землю і облаштовують теплиці
«Молитва і труд все перетруть» - перефразовує відоме прислів’я наставник Жидичинського монастиря Костянтин Марченко
Сьогодні у Жидичинському Свято-Миколаївському монастирі живе близько десятка ченців, є послушники, які випробовують свою готовність до чернечого подвигу. Насельникам доводиться важко працювати. Самі обробляють землю, проводять ремонтні роботи. Ось днями виорали землю і облаштували теплиці. Про це повідомив намісник монастиря ігумен Костянтин Марченко та подякував людям, які підтримали ченців.
Як мінімум матимемо, що їсти і можливість допомогти ближнім.
«Для правильного розвитку монастиря дуже важливою є праця. Не буває духовного життя без поєднання молитовного подвигу і «ручного ділання». Монах не може бути безвідповідальним і лінивим. Як мінімум матимемо, що їсти і можливість допомогти ближнім. Дякуємо Ігор Чвіль і Таня Зарадюк з родиною. Обробка полів і наша нова тепличка не без них. Слава Богу за все!», - йдеться у дописі Костянтина Марченка у фейсбуці.
Читайте також: У селі на Волині похвалилися своєю квітковою Голландією (Фото)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/am/mwp3jl-0x0-1385x640-jvjgsrs7cjwngem4am2oguba6j7thamx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/ep/dyy2st-0x0-1385x640-sfbrq7q6cbbienrd7a6j65arzouq7epe.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/6x/hsfsde-0x0-1385x640-4e2lpxdio5rbybn35h3mdtbvjpkwq6xj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/pe/u3sr6q-0x0-1385x640-lcxqh2n4ula3mwi5egt3fvbx6klstpe6.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)