![У Луцьку за грантові кошти реставрують Вежу Чарторийських](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/c5/lrp4b6-rq4u6w73tspjm6pnt5d2mp243eounc5v.jpg)
В межах дії Програми Луцьк отримав близько 3 млн євро грантових коштів.
У Луцьку за грантові кошти реставрують Вежу Чарторийських
Міський голова Ігор Поліщук провів зустріч з керівництвом Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна Лєшеком Буллєром, директором Центру європейських проектів (м. Варшава) та Анджеєм Слодкі, головою Спільного технічного секретаріату вказаної Програми
В межах вказаної Програми в нашому місті за грантові кошти реалізовується важливий та потужний проект реставрації Вежі Чарторийських, а раніше вже завершено проект по модернізації зоопарку, ремонту 0,5 км дороги вул. Рівненської, модернізації освітлення по вул. Рівненській та вул. Конякіна та заміни світлофорів по місту. Разом з тим реалізовано чимало менш масштабних проектів.
Отримання грантових коштів від міжнародних фінансових донорів - важливий інструмент для покращення нашої громади та шлях до реалізації важливих та цікавих проектів.
Всього в межах дії Програми наше місто отримало близько 3 млн євро грантових коштів.
Отримання грантових коштів від міжнародних фінансових донорів - важливий інструмент для покращення нашої громади та шлях до реалізації важливих та цікавих проектів.
Читайте також: Союз Українок Америки призначив стипендію юній волинянці
З нетерпінням чекаємо нових проектів, які дадуть змогу залучити ресурси для нових покращень та нових проектів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/po/drmntr-0x0-2048x1365-crprryaoswcktrx3bs3xhheqxvsfbpob.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)