Волинська журналістка перемогла у двох номінаціях конкурсу «Честь професії»
Організатори Дванадцятого конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголосили перелік переможців
Про це йдеться на офіційній фейсбук-сторінці конкурсу, пише «Читомо». Переможців обирали у шести основних та чотирьох спеціальних номінаціях.
У двох номінаціях перемогу здобула волинська журналістка Олена Лівіцька (в одній номінації разом з фотографинею Іриною Кабановою) з «Першого каналу соціальних новин».
У номінації «Найкраще інтерв’ю» переміг Роман Кравець з «Української правди». Матеріал – «Володимир Зеленський: Порошенко багато разів мені пропонував зустріч. Казав, що можемо знайти порозуміння».
Спеціальний приз у номінації «Найкраще інтерв’ю у локальному медіа» отримала Олена Лівіцька з «Першого каналу соціальних новин». Матеріал – «Поговори зі мною. Построзмова із Русланою з луцького автобуса з терористом».
У номінації «Найкращий репортаж» перемогли Богдан Кутєпов і Христина Коціра з hromadske.ua з матеріалом «Позивний «Домовина». Історія арештантки».
Спеціальний приз у номінації «Найкраще інтерв’ю у локальному медіа» отримала Олена Лівіцька з «Першого каналу соціальних новин». Матеріал – «Поговори зі мною. Построзмова із Русланою з луцького автобуса з терористом».
У номінації «Найкращий репортаж у локальному медіа» перемогли Олена Лівіцька та Ірина Кабанова з «Першого каналу соціальних новин». Матеріал – «Могила у квітнику. Три українки, поляк, який їх захищав, і …один бузок на всіх. Своя історія».
У номінації «Найкраще новинне висвітлення резонансної події» перемогла Вероніка Мелкозьорова з матеріалом «A tale of two mothers: How a Texas couple claimed their baby from Ukraine despite the coronavirus lockdown» для NBC News.
Спеціальний приз у номінації «Найкраще новинне висвітлення резонансної події у локальному медіа» отримала Марина Пітиляк з ТРК «Перший Західний» з матеріалом «Понівечили чи облагородили? Як селяни статую Матері Божої у заповіднику самовільно встановили».
Перемогу в спеціальній номінації «Найкраща аналітика» отримали Алла Садовник, Інна Білецька, Дмитро Бондар, Олександр Стратонов з «Суспільного мовлення». Матеріал – «Помилка 83».
У номінації «Найкращий репортаж у локальному медіа» перемогли Олена Лівіцька та Ірина Кабанова з «Першого каналу соціальних новин». Матеріал – «Могила у квітнику. Три українки, поляк, який їх захищав, і …один бузок на всіх. Своя історія».
Спеціальний приз у номінації «Найкраща аналітика у локальному медіа» отримала Катерина Рождественська з Запорізького центру розслідувань з матеріалом «Опасные отходы, недопуск проверок и нарушения что скрывает мусорный полигон Запорожья».
У номінації «Найкраще розслідування» перемогла Олена Логінова зі «Слідство.Інфо» з матеріалом «Зірвати банк».
У номінації «Найкраща публіцистика» перемогли Наталія Гуменюк, Максим Каменєв і Аннa Цигима з матеріалом «Убивство Ґонґадзе ─ 20 років у пошуках правди» для «Суспільного мовлення».
Спеціальний приз у номінації «Найкраща публіцистика у локальному медіа» отримали Дарія Твердохліб, Владислав Мельничук, Ірина Цибух та Вірослав Цюп’як з матеріалом «Ігрень» для «Суспільного Дніпро».
Перемогу в спеціальній номінації «Пояснювальна журналістика в часи пандемії» від Наглядової ради отримала Анастасія Іванців. Матеріал – «Гроші і справедливість: чому пацієнти з ковідом вимушені боротися за безкоштовні ліки» для «Лівого Берега».
Читайте також: Журналістський «Оскар» від «Газети Волинь»:ТійХтоДосліджуєКоридориВлади (Відео)
Перемогу в спеціальній номінації «Експерт-знахідка» від платформи «Helpsmi – експерти онлайн» отримали Георгій Ерман з BBC News Ukrainian з матеріалом «Як українці врятували від різанини тисячі людей в Боснії і чому про це не говорять» і Павло Новик з Bihus.info з матеріалом «Присмак коксу: Як харківський завод роками вбиває екологію, відмахуючись від судів і екологів».
Перемогу в спеціальній номінації «Найкращий матеріал на тему дотримання професійних стандартів, журналістської етики та саморегуляції» від Комісії з журналістської етики отримала Оксана Расулова з «Лівого Берега». Матеріал – «Духовна війна і загроза «майдану». Як змінилася білоруська пропаганда після приходу російських журналістів».
Перемогу в спеціальній номінації «Найкращий журналістський експеримент» від школи UMES отримав Мирослав Ганущак з «1+1 media» з матеріалом «Карантин: чи реально прожити день на метровій відстані від людей».
Спеціальний приз «Надія журналістики» отримала Яна Радченко з «Гендер в деталях» з матеріалом «Що потрібно знати про гендер, коли тобі 16?».
Спеціальний приз «Найкращий аудіоматеріал» отримали Вікторія Лавриненко і Ярослава Грицак з «The Ukrainians» з матеріалом «Музика з історіями».
Зазначимо, цього року на конкурс надіслали найбільшу кількість матеріалів – 812 (2020 року було 615, 2019-го – 700, 2018-го та 2017-го – близько 430).