![У Камені-Каширському займатимуться аеробікою просто в міському парку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/hh/ru6oip-5qnp4nmvkpkj3mp5hv5fjtjh22r6uhh4.jpg)
Оце так!
Пульс дня
У Камені-Каширському займатимуться аеробікою просто в міському парку
Із собою необхідно мати килимок
У міському парку Каменя-Каширського займатимуться аеробікою, інформує polissia.net.
Безкоштовні тренування проводитимуть двічі на тиждень – щовівторка та щочетверга – за сприяння Камінь-Каширської міської ради та за участі ГО «Молодь поряд».
Безкоштовні тренування проводитимуть двічі на тиждень – щовівторка та щочетверга – за сприяння Камінь-Каширської міської ради та за участі ГО «Молодь поряд».
Охочих провести час з користю в літній період чекатимуть у визначені дні на футбольному полі біля дитячого садочка «Світлячок». Заняття розпочинатимуться о 19 годині і триватимуть 55 хвилин. Тренер – Ірина Галат. Із собою необхідно мати килимок.
Реклама Google
Читайте також: На думку Заходу торік Кабмін зійшов зі шляху реформ, – експосол США в Україні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)