Сморід суттєво зменшився: На Брищенський полігон щодня звозять близько 300 тонн сміття (Фото)
Щомісяця полігон приймає близько 9000 тонн сміття з Луцька та майже третини населених пунктів області
Учора депутати Луцької міської ради Тарас Шкітер та Михайло Наход відвідали цей стратегічний об’єкт інфраструктури міста, стан якого впливає на екологію нашої громади, а у міській раді часто доводиться приймати рішення щодо діяльності КП «Луцькспецкомунтранс», яке утримує полігон та сміттєсортувальні лінії. Про це поінформував Михайло Наход у фейсбуці
Завдяки інформації отриманої від керівника полігону та радника директора КП «Луцькспецкомунтранс» Олександра Серватовича вдалось розібратися як здійснюється рекультивація полігону, куди дівається фільтрат, чому суттєво зменшився рівень смороду та які плани щодо подальшої долі цього об'єкту.
Усі гази від перегнивання сміття збираються спеціальними трубами і спалюються, від чого отримується «зелена» енергія.
За словами луцького обранця, на полігоні є багато проблем і щоб не допустити катастрофи, як це було у Львові, їх потрібно поступово вирішувати, а паралельно працювати над збільшенням глибини сортування та переробки відходів.
Депутатам показали, які етапи проходить сміття, яке сюди привозять: від зважування, сортування до рекультивації. Усі гази від перегнивання сміття збираються спеціальними трубами і спалюються, від чого отримується «зелена» енергія.
«Цей візит дав можливість зрозуміти ряд нюансів, а тому був корисним для прийняття рішень в сесійній залі в майбутньому, - поінформував Михайло Наход.
– П.С. Такої кількості лелек і чайок, як на полігоні я не бачив на жодній водоймі. Важко самому знайти пояснення, що їх там приваблює», - додав депутат.