Спортсмен переконав усіх, що «антисексові» ліжка на Олімпіаді це – фейк (Відео)
Ірландський гімнаст і учасник токійської Олімпіади Ріс МакКленаган спростував чутки про те, що за картоновими ліжками для спортсменів в олімпійському селищі стоять якісь приховані мотиви. І за це отримав офіційну подяку від організаторів
Серед пріоритетів організаторів Олімпійських ігор у Токіо були екологічні мотиви. Уся електрика надходить із відновлювальних джерел, Олімпійський факел був зроблений із алюмінієвих відходів, а медалі - із перероблених геджетів. Про це пише BBC.
Проте між олімпійцями ширилися чутки, що за цілком екологічним картоном, з якого зроблені ліжка для спортсменів, стоять «антисексові» наміри.
Мовляв, картонне ліжко може не витримати вагу більш ніж однієї особи, а це не дозволить мати надто інтимні стосунки та посилить соціальне дистанціювання на фоні пандемії.
21-річний член команди Ірландії Ріс МакКленаган випробував ліжко і спростував чутки, організатори Олімпіади у Токіо подякували йому на офіційній сторінці у Twitter.
І це попри те, що виробники запевняли, що картонне ліжко може витримати вагу до 200 кг, - а це більше, ніж вага будь-якого спортсмена на попередній Олімпіаді 2016 року.
Читайте також: Колишня учасниця «Віагри» повністю роздягнулася для селфі (Фото).
Пол Челімо із команди США написав у соцмережах, що такі ліжка «зроблені, щоб запобігти близькості серед спортсменів». Може, це і завершилося б лише тим, що бігун показав своє почуття гумору у соцмережах.
Проте чутки про встановлені організаторам Ігор «антисексові» ліжка не вщухали і продовжували поширюватися.
Все стало настільки серйозним, що коли 21-річний член команди Ірландії Ріс МакКленаган випробував ліжко і спростував чутки, організатори Олімпіади у Токіо подякували йому на офіційній сторінці у Twitter.
«Anti-sex» beds at the Olympics pic.twitter.com/2jnFm6mKcB
— Rhys Mcclenaghan (@McClenaghanRhys) July 18, 2021
На відео, яке гімнаст розмістив у соцмережах, він випробовує власне картонне ліжко, стрибаючи на ньому. Тож припущення, що ліжка були зроблені так, щоб розпастися «від якихось різких рухів», є «фейком».
Спортсмен отримав відповідь «Дякуємо за розвінчання міфу» із офіційного аккаунту Олімпіади у Twitter.