Курси НБУ $ 40.76 € 43.85
Рівнянин Михайло Романчук приносить чергову «бронзу» Україні

Ех, «золото» уплило… Але дуже тішить, що Рівненщина відіслала в Токіо два спортсмени, які вже здобули по медалі.

Фото із сайту shpalta.media.

На жаль, «золото» від нас знову втекло...

Кілька секунд тому завершився фінальний заплив із плавання у чоловіків на дистанції 800 метрів вільним стилем, в якому наш 24-річний уродженець Рівненщини Михайло Романчук (на фото) фінішував на 3-му місці. Хоч ми розраховували і на «золото». Особливо після того, як у попередньому запливі Михайло Романчук встановив новий олімпійський рекорд і рекорд України – 7:41.28 секунди!

На жаль, цього разу Михайло проплив на понад секунду повільніше, що дало змогу закріпитися лише на 3-ій позиції.

Олімпіада-2020. Фінал чоловічого плавання на 800 метрів вільним стилем:

1. Роберт Фінке (США) – 7:41.87

2. Грегоріо Палтріньєрі (Італія) – 7:42.11

3. Михайло Романчук (Україна) – 7:42.33...

6. Сергій Фролов (Україна) – 7:45.11.

Отож, тепер у скарбничці нашої збірної – 4-и медалі і всі «бронзові».

Наша довідка:

Михайло РОМАНЧУК – дворазовий чемпіон Європи у запливі на 800 метрів вільним стилем. Також він двічі здобув «срібло» на дистанції 1500 метрів. Окрім того, українець чемпіон Європи на дистанції 400 та 1500 метрів. На чемпіонаті світу на короткій воді Михайло Романчук виборов «золото». Ідентичну нагороду він здобув на чемпіонаті Європи...

Отож, тепер у скарбничці нашої збірної – 4-и медалі і всі «бронзові», які вибороли дзюдоїстка Дар’я Білодід, шпажист Ігор Рейзлін і мікст-дует наших стрільців з пневматичного пістолета на дистанції 10 м у складі Олени Костевич і Олега Омельчука, а також плавець Михайло Романчук.

Михайло, до речі, ще виступатиме в Токіо на дистанції 1500 метрів вільним стилем.