Ярославе, твоє «золото» ще попереду!

Фото із сайту sport.ua.

Ех, у 19-річної Ярослави Магучіх лише «бронза»...

Тільки що в Токіо завершився фінал у стрибках у висоту серед жінок

Україну у фіналі представляли аж три спортсменки – Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Ми сподівалися одразу на три медалі.

На жаль, маємо тільки одну. Або так: одну «бронзову» і одну «дерев’яну», тобто 4-е місце.

Ось як виступили наші дівчата:

= 23-річна уродженка Бахмута на Донеччині Юлія Левченко із результатом 196 см фінішувала на 8-му місці (її зріст – 180 см, найкращий результат у стрибках – 2,02 м у приміщенні та 2,02 м на відкритому повітрі).

= 26-річна киянка Ірина Геращенко стрибнула на 198 см, що гарантувало їй 4-ту позицію (її зріст – 181 см, найкращий результат у стрибках – 1,98 м у приміщенні та 1,99 м на відкритому повітрі).

= 19-річна представниця Дніпра Ярослава Магучіх (її зріст – 181 см, найкращий результат у стрибках – 2,06 м у приміщенні та 2,04 м на відкритому повітрі) взяла 200 см і посіла третє місце.

Найкращий результат 19-річної Ярослави Магучіх у стрибках – 2,06 м у приміщенні та 2,04 м на відкритому повітрі.

Олімпіада-2020. Підсумки змагань серед стрибунок у висоту:

1 місце – Марія Ласіцкене (Росія) – 204 см

2 місце – Нікола Макдермотт (Австралія) – 202 см

3 місце – Ярослава Магучіх (Україна) – 200 см

4 місце – Ірина Геращенко (Україна) – 198 см…

8 місце –  Юлія Левченко (Україна) – 196 см.

Це вже четверта сьогодні українська медаль у Токіо – «бронзу» вибороли наші дівчата у командних змаганнях з артистичного плавання, два «срібла» – дует каноїсток у складі Людмили Лузан і Анастасія Четверікова та боксер Олександр Хижняк. І ось знову – «бронза» 19 -річної Ярослави Магучіх.

Це вже 18 медаль, здобута нашими олімпійцями в Токіо: маємо одну золоту, 5 срібних і 12 бронзових медалей. Поки що перебуваємо лише на 43-му місці у світі.

Читайте у нас також: «Скабєєва на «Росія 1» влаштувала істерику через «золото» Беленюка (Відео)​».