![У Любомлі злочинці обікрали господаря](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/fp/2rsvfn-j5tyxjxje65p3gqaoggadb7e5kmnsfpa.jpg)
І замок не вберіг від злодіїв (Фото ілюстративне).
У Любомлі злочинці обікрали господаря
У приміщення проникли, пошкодивши навісний замок
Поцупили мотокосу «Фореста», орієнтовною вартістю 3000 гривень і сільськогосподарську хімію
Випадково чи ні, але натрапили на сарай хорошого хазяїна, з якого поцупили мотокосу «Фореста», орієнтовною вартістю 3000 гривень і сільськогосподарську хімію, що її господар придбав аж за приблизно 800 доларів. У приміщення зловмисники дісталися, пошкодивши навісний замок.
Читайте також: У Луцьку ще так і не знайшли пенсіонера, який 22 серпня поїхав на риболовлю і зник.
Працівники відділення поліції №1 (м.Любомль) шукають зловмисників і будуть вдячними за інформацію, яка допоможе зупинити їх на дорозі до чергового обійстя. Конфіденційність гарантують!
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)