Що робити, коли шкіра на ногах тріскає
Стопи зазвичай непомітні для навколишніх, і тому про них забувають і не приділяють їм належної уваги. Проте це важлива частина тіла, від якої залежить краса і легкість ходи
На стані стоп відбивається неправильний раціон або нестача вітамінів. Свою роль відіграють і спадкові чинники, що впливають на товщину шкіри на них. Усувати загрубілий шар треба щодня. Багато хто з нас робить це з допомогою пемзи. Однак фахівці вважають, що краще не використовувати її, оскільки в порах, що знаходяться на поверхні, залишаються бруд і бактерії. Не користуйтеся і дуже гострими пилочками для ніг – вони можуть поранити шкіру, в ранки потраплять бактерії.
Після втомливого робочого дня зробіть контрастний душ для ніг, чергуючи холодну і гарячу воду і закінчуючи процедуру прохолодною.
Після втомливого робочого дня зробіть контрастний душ для ніг, чергуючи холодну і гарячу воду і закінчуючи процедуру прохолодною. Розітріть стопи рушником і нанесіть живильний крем. Трохи полежіть, злегка піднявши ноги, і лише потім надіньте м’які тапочки. На ніч можна зробити теплу ванночку, додавши у воду настій трав (ромашки, м’яти) і небагато соди (столова ложка на літр води). Ділянки шкіри, що загрубіла, можна протерти спеціальною пилочкою для ніг. І потім прополоскати холодною водою. Це водночас буде й профілактикою мозолів.
А це ще один рецепт, як швидко зняти втому з ніг: потріть їх шматочком льоду з холодильника. Двічі на тиждень можна намазувати їх касторовою олією і надягнути після цієї процедури бавовняні шкарпетки. І відчуття втоми зникне, а шкіра стане ніжною і м’якою.
До тріщин на п’ятках на ніч можна прикладати лусочку цибулі, з якої знято лушпиння. А до натертої шкіри — листя подорожника або листочки бузини, відварені в молоці.
Читайте також у нас: «Магнітні бурі у вересні».