Кухонна прихватка: яку обрати
Така річ необхідна кожній господині. Звичайно, переставити гарячу каструлю чи підняти кришку можна й з допомогою рушника. Але ж усім нам хочеться, аби речі були і функціонально зручними, й естетичними. Тож без прихватки не обійтися
Сучасна індустрія пропонує їх величезний асортимент. Однак загалом їх усі можна поділити на 3 різновиди — за матеріалом, з якого вони виготовлені. Адже саме від цього залежить, як служитимуть ці кухонні аксесуари і чи зручно буде ними користуватися.
Силіконові — найбільш практичні: матеріал жаро- і морозостійкий.
Прихватки із синтетики гарні лише на перший погляд. Вони моментально псуються від високої температури. Крім того, погано захищають руки, тож є ризик обпектися.
Щільні прихватки з бавовни витримують високу температуру, але доволі незручні та швидко забруднюються.
Силіконові — найбільш практичні: матеріал жаро- і морозостійкий — зберігає робочий стан за температурного діапазону від –40 до +250 градусів (не плавиться, не горить, не прилипає до рук). Такий аксесуар не намокає, легко миється під краном або в посудомийній машині. А ще такі прихватки зручні в користуванні, бо завдяки їхній рифленій поверхні посуд не вислизає з рук. Крім того, вони вологонепроникні й не вбирають неприємних запахів.
Читайте також: Картопля, бурячки, помідори, перчик: фаршируємо все.