Луцька «Волинь» у Києві поклала на лопатки донецький «Олімпік»

Оце так!

Ілюстрація fcvolyn.net

Підопічні Альберта Шахова видали ударний початок поєдинку

«Олімпік» (Донецьк) – «Волинь» (Луцьк)  1:2 (0:1 – Богдан Кобзар, 10 хв.; 0:2 – Сіаваш Хагназарі, 12 хв.; 1:2 – Іван Білий, 20 хв., з пенальті)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 8-й тур. 13 вересня 2021 року. Київ. Стадіон імені Баннікова. Головний суддя Роман Блавацький (Львів).

Луцька «Волинь» перервала серію із двох поспіль поразок і здобула свою другу перемогу в нинішній першості!

На виїзді – у Києві – підопічні Альберта Шахова зустрічалися із донецьким «Олімпіком».

«Червоно-білі» відзначилися двома швидкими голами – з інтервалом у дві хвилини забили Богдан Кобзар і Сіаваш Хагназарі. Щоправда, невдовзі «Олімпік» один м'яч відквитав (пенальті реалізував Іван Білий).

Рахунок першої половини першого тайму – 1:2 – протримався до самого фінального свистка.

Після восьми турів в активі «Волині» 10 набраних очок (дві перемоги, чотири нічиїх і дві поразки). Стільки ж у «Альянса» з Липової Долини (щоправда, ця команда має у запасі дві гри) та івано-франківського «Прикарпаття». Тож ці три клуби ділять у турнірній таблиці восьме, дев'яте та десяте місця.