Як вибрати хороший порохотяг і не помилитися
Щоб вартовий чистоти у вашому домі справно «вартував»
Якщо ви вирішили придбати таку техніку, варто визначитися, для якого типу прибирання вона застосовуватиметься. Маєте велику квартиру чи будинок, то без миючого порохотяга вам не обійтися.
У невеликих приміщеннях цілком достатньо і маленького «сухого». Ним можна зібрати пил та сміття з підлоги, меблів, килимів. А ось миючі порохотяги мають багато переваг: вони допоможуть почистити раковину, що засмітилася, помити вікна, дезодорують приміщення.
Втім, є в них і недоліки. Їх не можна застосовувати для чищення паркету, килимів на натуральному джуті, меблів, яким шкодить волога.
Миючі порохотяги мають багато переваг: вони допоможуть почистити раковину, що засмітилася, помити вікна, дезодорують приміщення.
Якщо ви все таки хочете придбати миючий порохотяг, то знайте, що оптимальними поверхнями для вологого прибирання є килимові покриття на тонкій латексній основі, а також підлоги і стіни, покриті кахельною плиткою чи вимощені каменем. Не варто також забувати, що цей порохотяг потребує додаткових витрат: для нього необхідно купувати спеціальні мийні засоби (залежно від вибраної моделі).
При виборі такої техніки слід віддавати перевагу моделям з вакуумними насадками. Прилад автоматично стежить за рівнем вакууму під насадкою і подає мийний розчин тільки при достатньому «розрідженні».
Щітка інтенсивно розминає ворс килима й ефективно вимиває бруд. Як правило, він після прибирання залишається ледь вологим і швидко сохне.
Читайте також у нас: «Клавіатура любить спирт і ванну».