Аби махрові рушники не стали колючими
Часто люди дивуються, що в готелях ці текстильні вироби м’які і пухнасті, а вдома на дотик — немов наждачний папір. Щоб цього уникнути, потрібно дотримуватися певних правил прання, які допоможуть запобігти пересушуванню і продовжити термін служби
Щоб ці предмети гігієни довго залишалися м’якими, варто запам’ятати головне правило: махрові речі в жодному разі не можна прати з пральним порошком. Інакше ви ризикуєте отримати колючі рушники, і повернути махровій тканині колишню якість буде непросто.
Найкраще впорається із завданням гель для прання, він делікатно очистить рушники. Намагайтеся не класти їх в машинку з іншою білизною, доцільніше зібрати за тиждень тільки махрові вироби і випрати їх усі разом. На повне завантаження налийте 100–120 мл гелю.
Важливо сушити рушники на балконі або на сушарці, але ні в якому разі не на батареї.
Уникайте використання бальзаму-кондиціонера, бо внаслідок його впливу махрова тканина втрачає здатність швидко вбирати вологу — і таким рушником просто неможливо буде витертися. Щоб ретельно відіпрати і пом’якшити тканину, додавайте при завантаженні речей в барабан кілька столових ложок солі. Якщо переживаєте, що вона нашкодить механізму пралки, то можете попередньо замочувати у тазику рушники на кілька годин в сольовому розчині, а після прати в машинці в звичайному режимі за температури 60 градусів, але знизивши віджимання до позначки 400. Обов’язково встановлюйте додаткове полоскання. Закладайте в пралку спеціальні гумові кульки, вони розпушують ворс, рушники будуть легшими. А щоб вироби різного кольору не полиняли, не забувайте класти спеціальні серветки.
Важливо сушити рушники на балконі або на сушарці, але ні в якому разі не на батареї. Сухими їх не прасуйте, як би вам цього не хотілося, пам’ятайте, що праска — ворог м’якого ворсу.
Читайте також: Переховувалися 5 років: заарештували ексбійців «Азову», які нападали на інкасаторів (Фото, відео).