Старі рукавички стануть як нові
Що робити, коли вони забруднилися чи не налазять на руку? Прислухайтеся до наших порад, і ваші старі рукавички прослужать ще довго
Як бути зі зморщеними і жорсткими? Протріть їх чистою ганчіркою, змоченою в касторовій олії, — через кілька годин вони стануть еластичними і блискучими.
Щоб розтягнути тісні шкіряні рукавички, загорніть їх на 2–3 години у вологу ганчірку (рушник), потім надягніть на руки і так досушіть.
Для миття шкіряних можна використати шампунь для волосся чи ланолінове мило, вони сприяють відновленню маслянистості шкіри.
Сушать рукавички в прохолодному місці, оскільки від тепла вони стають твердими і втрачають міцність.
Кілька крапель оливкової олії, доданих при ополіскуванні рукавичок із замші чи свинячої шкіри, зроблять їх м’якшими.
Шкіряні рукавички рекомендується чистити фланеллю, змоченою в збитому білку. А ось з кольорової натуральної шкіри — хлібним м’якушем чи очищеним бензином.
Замшеві можна випрати у теплій мильній воді, одягнувши на руки, а потім ретельно прополоскати. Після цього їх слід акуратно витерти рушником, зняти з рук, розправити і викласти на рушник. Краще усередину напхати трохи чистого паперу чи натягнути їх на спеціальну колодку. Сушать рукавички в прохолодному місці, оскільки від тепла вони стають твердими і втрачають міцність. Коли висохнуть, знову одягають на руки і чистять щіткою.