![Розповіли, як почувається лучанка, яку збили підлітки на переході](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/gw/h7pfrv-0x0-1080x720-rqw4xjltlrztqwympl5ylv75y5p3fgwa.jpg)
Жінку рятують медики.
Медицина
Розповіли, як почувається лучанка, яку збили підлітки на переході
Жахлива ДТП сталася ще 12 грудня
Жінка, яка постраждала внаслідок наїзду на пішохідному переході на проспекті Соборності в Луцьку, досі не приходила до тями. Про це інформує телеграм-канал h_lutsk.
Днями навіть спробували відключити від апарату ШВЛ. Легені теж працюють.
Найважчих травм зазнала 39-річна жінка, яка досі перебуває в комі. Упродовж 12 днів жінка не приходила до тями та перенесла уже 4 операції: на голові, нозі та двічі на травмованій руці.
Лікарі кажуть, що поки рано давати якісь прогнози, однак позитивна динаміка все ж спостерігається – пацієнтку перевели на зондове харчування. Днями навіть спробували відключити від апарату ШВЛ. Легені теж працюють.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)