Відомий журналіст висміяв Миколенка і Лобановського (Відео)
Миколенко дав інтерв'ю, чергуючи українську, російську та ламану англійську
Футбольний журналіст Артем Франков висловився з приводу першого інтерв'ю українського захисника Віталія Миколенка в «Евертоні», яке той дав, чергуючи українську, російську та ламану англійську мови, передає Спорт.юа.
«На жаль, це вічна тема і, окрім іншого, відповідь на вічне запитання: «Чому великий Лобановський не отримав запрошення від пристойного західного клубу?» Чому, зрештою, не затребувані наші тренери, які переконані, що методично вони підготовлені як ніхто у світі (і тому нічого тут робити всіляким)? Чому зазнають нестерпних труднощів із просуванням по категоріям наші арбітри?
Не хочу сказати, що це єдина проблема. Але відповідь на всі питання одна і та сама – а що ж вам заважало хоча б англійську вивчити? Я вже не говорю на університетському – на шкільному рівні?!
Та за два тижні й ведмідь би кілька фраз на інглиші вивчив, не кажучи вже про статтю з Вікіпедії про історію свого клубу! Йохан Кройф після пришестя в «Барсу» до журналістів каталонською звернувся, влюбивши народ у себе раз і назавжди!
Я впевнений, що історію «Динамо» вони знають так само.
Більше того, я впевнений, що історію «Динамо» вони знають так само, і моя порада-побажання Ігорю Михайловичу Суркісу – нехай жартома, але провести тестування своїх гравців, розділивши, звісно, легіонерів та українців. (До речі, не факт, що другі будуть кращими, «обізнанішими».) З простенькими запитаннями – заснування, перше чемпіонство, перший кубок, скільки всього було, володарі Золотого м'яча, Кубки кубків, знатні ветерани. Ну і скільки у футболу правил, чого ж там. Теж корисне знання.
P.S. Версію про те, що Миколенко принципово давав інтерв'ю українською, з патріотичних міркувань, оцінив. Оцініть і ви. А прихильники цієї версії множаться. Додам: а на х***а патріоту знати, що клубне прізвисько «Іриски»? Не потрібне воно йому.
Це анітрохи не скасовує та не заважає бажати Віталію всіляких успіхів на новому місці та взагалі у британському футболі. Більше того, все сказане щодо мови – очевидні речі з розряду двічі два чотири (Коноплянка тому приклад). І про те, що добрий початок половини справи відкачав. І про те, що повага до традицій та звичаїв «чужого монастиря» – неодмінна умова комфортного життя в цьому монастирі».
Читайте також: Я вам не «Колян»: захисник «Евертона» нагадав англійцям, що його прізвище походить від гарного українського імені Микола
1 січня «Евертон» офіційно оголосив про трансфер гравця київського «Динамо» та збірної України Віталія Миколенка. Захисник підписав із англійським клубом контракт, який діятиме до літа 2026 року.