![Помер депутат Волинської обласної ради та керівник фракції (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/d3/qu6cqs-bezrj6f22bjuigt2g4bq6tscdehgmd3y.jpg)
Вічна пам'ять!
Помер депутат Волинської обласної ради та керівник фракції (Фото)
Не стало очільника фракції «Сила і Честь», ректора «Академії рекреаційних технологій і права», очільника регіонального представництва Національного олімпійського комітету України Романа Петровича Карпюка
Трагічну звістку повідомили на сторінці Волинської облради у фейсбуці.
Чоловік твердої волі і великої душі, безвідмовний товариш, надійний соратник, мудрий наставник, чесний колега, людина слова і чеснот – таким Роман Петрович назавжди залишатиметься у нашій пам’яті.
«Його гаряче, небайдуже серце несподівано зупинилося на 57 році життя просто під час спортивних змагань. Багатогранна і цілеспрямована особистість, чоловік твердої волі і великої душі, безвідмовний товариш, надійний соратник, мудрий наставник, чесний колега, людина слова і чеснот – таким Роман Петрович назавжди залишатиметься у нашій пам’яті», – йдеться у дописі.
Читайте також: Померла відома журналістка (Фото).
«Газета «Волинь» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Романа Карпюка.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/fc/ojm4mn--1x0-800x635-al36f4msfkkvcr5r7xknoehsaxfgpfc7.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)