Руслан Маліновський відзначився голом та результативною передачею за «Аталанту»

Ото дав!

Фото ФК "Аталанта".

І це лише в першому таймі поєдинку з «Удінезе»

Український півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський забив гол і віддав результативну передачу в матчі італійської першості проти «Удінезе». Після першого тайму бергамаски попереду- 3:0, пише gazeta.ua.

На 22-ій хвилині Руслан віддав результативний пас на Луїса Мурієля, колумбієць здійснив слаломний прохід і зробив рахунок – 2:0.

А на 43-ій хвилині гості розірвали правий фланг оборони господарів і м'яч після серії ударів потрапив до Малиновського, який зробив рахунок – 3:0.

А на 43-ій хвилині гості розірвали правий фланг оборони господарів і м'яч після серії ударів потрапив до Маліновського, який зробив рахунок – 3:0.

Загалом це 25-ий гол Малиновського і 20-а результативна передача за час виступів у Італії.