Забути Єрмака? Ведучий Дроздов розказав про зміни на «4 каналі», який купили «слуги»
Дроздов: «Узято курс на знищення будь-яких проявів гостро-українського ТБ»
Журналіст Остап Дроздов прокоментував своє звільнення з «4 каналу», на якому вів програму «Прямим текстом» і розповів про цензуру, яку запровадили «слуги народу».
Телеведучий зазначив, що не збирався змінювати свої погляди чи риторику з приходом нового власника на канал, який представляє провладні інтереси. «Ні про яку зміну риторики щодо зелених шкідників навіть не могло бути й мови. Те саме стосується індикаторних українських питань», – написав Дроздов у Facebook.
«Прикриваючись ідеями «зшивання чогось-там з чимось», насправді узято курс на знищення будь-яких проявів гостро-українського ТБ. І заміни його на лагідно-малоросійське.
Відомий телеведучий також зазначив, що «слуги» взяли курс на знищення «гостро-українського» телебачення.
«Прикриваючись ідеями «зшивання чогось-там з чимось», насправді узято курс на знищення будь-яких проявів гостро-українського ТБ. І заміни його на лагідно-малоросійське. І назвуть це «українським», як колись більшовики малювали нас дружелюбними котами леопольдами в шароварчиках.
Зі знанням справи повідомляю, що процес блокування всього категорично-українського курують ті самі «медіа-менеджери», які недавно створювали холдинг для Медведчука і регіонала Столара», – зазначив Дроздов.
Журналіст вказав, які саме теми підлягають цензуруванню і які вказівки від влади. Він по пунктах озвучив ті параметри, які, за його словами, виставляються і на які він би не пішов:
«Забути про термін велике крадівництво (ніякої аналітики про корупційну складову не може бути).
Забути про збагачення владної еліти.
Забути прізвище Єрмак.
Зеленський – всенародний лідер, тому критика або невинно-нейтральна, або ніяка.
Вагнерівці, офшорний скандал, Коломойський, Антимонопольний комітет, Конституційний суд – цих тем не існує.
Категоричне табу на колишніх «слуг», які відкололися від зе-команди.
Обов’язкова присутність спікерів «Слуг народу» в кожній груповій програмі.
Для російської мови – сприяння і лояльність.
Віднині патріотична риторика – це услишать Донбас (дослівно).
Заборонено утверджувати українську національну пам'ять, говорити про деколонізацію, декомунізацію, дерусифікацію та інші гуманітарні цінності, тому що вони рассаєдіняют.
Позиція щодо Росії: Путін ворог, але рускій народ – братній.
Систематичне мочилово політичних опонентів (у першу чергу П’ятий (йдеться про Петра Порошенка, – ред.) і Ахметов). Стосовно ОПЗЖ – хай будуть.
Усі тезові меседжі узгоджувати з куратором.
Читайте також: Реп і квиток за «тисячу Зеленського»: Порошенка зустрічатимуть, як зірку.
Розворот риторики здійснювати плавно й нерізко, аби не було явно помітно».
Журналіст подякував колегам за роботу і повідомив, що йтиме далі: «Тим людям, які розуміють цінність зробленого за останні два роки, щиро дякую!».