![Від сьогодні невакцинованих людей не пускатимуть на роботу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/jj/rm4bwj-774dnsr6el326dtfbwwvw5djnl7bkjjm.jpeg)
Кого це стосується?
Від сьогодні невакцинованих людей не пускатимуть на роботу
Роботи не буде як і заробітної плати
Працівникам органів місцевого самоврядування, державних і комунальних закладів охорони здоров’я та різних комунальних установ та організацій потрібна хоча б одна доза щеплення від коронавірусу.
Про це йшлося у «Сніданку з 1+1».
Якщо щеплення не буде працівників відсторонятимуть від роботи без збереження заробітної плати. Набуває чинності відповідний наказ МОЗу. Він діє від листопада минулого року, але досі стосувалось лише педагогів, чиновників і держслужбовців. Тепер список розширили на медиків та працівників комунальних служб.
Досі це стосувалось лише педагогів, чиновників і держслужбовців. Тепер список розширили на медиків та працівників комунальних служб.
Нагадаємо, що в Україні щеплення від коронавірусу уже є обов’язковим для працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій і для освітян. А також – щеплення має бути в працівників стратегічно важливих об’єктів.
Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)