Кімнатні рослини, які будуть радувати вас своїм цвітінням взимку
Навіть якщо за вікном сніг і мороз, ваш будинок може нагадувати справжній квітучий сад. Для цього просто потрібно придбати кілька вазонів, які цвітуть у цю пору, і вміти правильно за ними доглядати, тобто забезпечити відповідне освітлення, полив, обприскування і своєчасну пересадку. Отож вибір за вами
Азалія
В Європі азалію вважають символом щастя. Як правило, вона цвіте на початку весни, але є більш ранні сорти, які радують своїх власників із січня по березень. При купівлі оберіть рослину з безліччю бутонів і однією-двома квітками. Не забувайте її рясно поливати, забезпечте достатню кількість світла і невисоку температуру.
При купівлі оберіть рослину з безліччю бутонів і однією-двома квітками.
Пуансетія
(молочай-різдвяник)
Якщо рослині досить світла, її регулярно обприскують і бережуть від протягів, то дбайливий господар зможе милуватися чудовим білим, кораловим і червоним суцвіттям. Коли листя опадає, необхідно обрізати стебла на висоті близько 10 см, а горщик поставити в прохолодне і темне місце. Наприкінці весни пуансетію поливають і пересаджують.
Гіпеаструм
(кімнатна лілія)
Гіпеаструм часто плутають з амарилісом, це різні рослини, але належать до одного сімейства, тому догляд за ними однаковий. Якщо посадити цибулину на початку зими, то до її кінця ви матимете чудові квіти, тільки тримайте їх при зниженій температурі і добре поливайте під час росту.
Цикламен
Зупиніть свій вибір на цикламені Перському. Придбайте рослину з бутонами — чим їх більше, тим краще. Забезпечте їй прохолоду і бережіть від прямих сонячних променів. Коли вазон перестане цвісти, переставте горщик у темне і прохолодне місце і не поливайте до липня-серпня.
Коли вазон перестане цвісти, переставте горщик у темне і прохолодне місце і не поливайте до липня-серпня.
Камелія
Цей вазон цвіте всю зиму, він дуже красивий, але при цьому і не менш примхливий: вибагливий до температури, вологості та освітлення. Якщо ви досвідчений і терплячий квітникар, купуйте камелію сміливо, новачкам же, щоб уникнути розчарування, краще вибрати менш капризні рослини.
Бегонія
За правильного розміщення багато сортів бегоній цвітуть майже постійно, але краще придбати Боріас або Лоррен. Суворе дотримання температурного режиму (від 15 до 20 градусів тепла) і гарне освітлення — основні правила вирощування цієї рослини. І бережіть її від протягів!
Квілія
Цвіте наприкінці зими. В неї темне шкірясте листя і великі красиві квіти. На відміну від інших квітучих вазонів квілія менш вибаглива щодо освітлення, а тому може стояти на деякій відстані від вікна. Її можна рекомендувати початківцям, тільки не допускайте застою води в піддоні і будьте надзвичайно акуратні під час пересадки — рослина її важко переносить.
Джерело: ukr.mediа.
Читайте також у нас: «Кому які вазони підходять за знаком зодіаку для удачі та багатства».