Як розібратись з усіма перевагами смартфонів та економити на мобільному зв'язку – інформує Київстар
Панує стереотип, що люди поважного віку користуються переважно кнопковими телефонами без інтернету, але це далеко не так. Насправді за останні роки кількість таких гаджетів значно зменшилася, про що свідчить статистика мобільних операторів
Діти дарують сучасні смартфони батькам чи бабусі з дідусем або ж віддають їм свої телефони, коли купують нові. Тому жінка елегантного віку з новим Iphone вже нікого не здивує.
Водночас наявність смартфону не завжди означає, що пенсіонери можуть користуватися всіма його перевагами. А це не лише спілкування з рідними через відеодзвінки або оплата комунальних послуг через застосунок банку. Зараз багато державних послуг можна отримати онлайн. Яскравий приклад — 1000 грн від держави за вакцинацію, яку нараховують на спеціальну картку єПідтримка. Такі картки спершу можна було оформити лише у цифровому вигляді у застосунках кількох банків.
Тому важливо зараз для старшого покоління швидко набути основних навичок користування смартфоном. Не завжди в молоді є час або бажання пояснювати всі тонкощі сучасних технологій старшим. На допомогу їм приходить онлайн–школа мобільної грамотності, яку розробив Київстар — «Смартфон для батьків». У Київстарі чудово розуміють, що є потреба в простому й зрозумілому навчальному інструменті, який допоможе опанувати усі «секрети» сучасних гаджетів.
На освітній платформі batky.kyivstar.ua усім охочим доступно понад 20 навчальних відеороликів. Вони пояснюють як прості речі: поповнення рахунку онлайн, завантаження додатків, відеодзвінки, пошук інформації в інтернеті, так і складніші: як користуватися соціальними мережами, купувати товари в інтернеті або керувати посилками в застосунку Нової Пошти.
А кому поки ще складно вчитися в інтернеті, компанія створила брошури з текстовою версією уроків. Їх можна знайти у фірмових магазинах Київстару у Луцьку та районних центрах. Тож навчитися використовувати сучасні смартфони, а також подолати цифровий розрив між молоддю та людьми старшого віку зараз, як ніколи, легко.
Щоб підключити тарифи «для батьків», потрібно відвідати один із фірмових магазинів оператора.
Але чи достатньо цього, на думку старшого покоління? Ні, адже активно користуватися інтернетом може коштувати понад 100 гривень щомісяця. Не всі люди поважного віку можуть витрачати такі гроші, щоб бути онлайн. Тому в Київстарі пішли далі та запустили одразу два тарифи спеціально для абонентів від 60 років.
Це тарифи «Інтернет для батьків» та «Дзвінки для батьків», які мають як базовий набір послуг лише для дзвінків у мережі, так і значно розширений. Головна їхня особливість — менша вартість послуг на місяць, ніж у звичайних пропозиціях мобільного оператора.
У тарифі «Інтернет для батьків» можна отримати не лише безліміт у мережі, а й хвилини для дзвінків на інші оператори. Клієнти отримують 5000 Мб мобільного інтернету, чого вистачить на основні потреби користувача-початківця. А на додачу без жодних доплат — ще й домашній інтернет, який підключають за допомогою кабелю. Таке задоволення буде коштувати 100 гривень щомісяця, що значно дешевше від інших пропозицій Київстару. Тим паче, перші два місяці коштуватимуть лише 75 гривень.
Якщо ж ви не поспішаєте освоювати смартфон, а все ще користуєтесь кнопковим телефоном, то для вас підійде тариф «Дзвінки для батьків» за 75 гривень. З ним ви отримуєте безлімітні дзвінки в мережі оператора та 50 SMS.
Тож доступне спілкування — не міф. Сьогодні вже більш ніж 400 тисяч людей обрали для себе тарифи «для батьків». Також ці пропозиції стали доступні і для людей з інвалідністю будь–якого віку.
Щоб підключити тарифи «для батьків», потрібно відвідати один із фірмових магазинів оператора та оформити договір. Для цього варто мати при собі паспорт та ІПН. Контрактна форма підключення має багато переваг. Насамперед це захист від шахраїв: будь–які дії із SIM–карткою можуть відбуватися тільки у фірмових магазинах у разі пред'явлення документів.
Олександр ФЕСЕНКО.
Читайте також: Матрос морської піхоти Вася: «Не розумію цей кіпіш на гражданці. Всьо чьотко, всьо під контролем».