![У Луцьку затримали шахрая, який вимагав у людей тисячі доларів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/ii/xw7aoa-advenv77rr2467g7p76d2r7x4crvniij.jpg)
Діяв зловмисник за принципом «ваш родич у біді».
У Луцьку затримали шахрая, який вимагав у людей тисячі доларів (Фото)
Луцькі оперативники затримали шахрая, який виманив значну суму коштів у пенсіонерів
Діяв зловмисник за принципом «ваш родич у біді» і зумів надурити не одну людину не лише на Волині, а й в інших областях. Нині він затриманий завдяки злагодженим діям поліції.
Учора на лінію 102 звернулась заявниця та повідомила, що до її матері-пенсіонерки зателефонувала невідома особа та вимагала 15 тисяч доларів за лікування дочки, яка нібито в медзакладі. Жінка не розгубилась і передзвонила до доньки, з якою, як виявилось, усе було гаразд.
Завдяки вчасному повідомленню заявниці на 102, оперативники негайно розпочали розшукові заходи, щоб виявити зловмисника.
Після цього до поліції надійшло повідомлення від 83-річного лучанина, який повідомив, що в нього видурили близько 50 тисяч гривень. Невідома особа зателефонувала і, представившись лікарем, повідомила, що дочка чоловіка в лікарні, і потрібні кошти. Довірливий пенсіонер сам віддав зловмиснику гроші.
У жінки вимагали значну суму коштів, та стільки в неї не виявилось, і пенсіонерка винесла все, що мала, – майже півтори тисячі доларів.
Через певний час надійшла схожа заява від 82-річної лучанки. Точно так же їй зателефонував «лікар» та повідомив, що донька в медзакладі, потрібні кошти. У жінки вимагали значну суму коштів, та стільки в неї не виявилось, і пенсіонерка винесла все, що мала, – майже півтори тисячі доларів.
Оперативники управління карного розшуку та Луцького районного управління поліції з залученням кінолога одразу перевірили камери відеоспостереження, де вони були наявні, спілкувались з людьми, які могли бачити фігуранта, комунікували з колегами з інших областей, де, як виявилось, орудував чоловік, схожий за описом, і обдурював громадян.
Завдяки такій ефективній співпраці і небайдужим лучанам, оперативники вийшли на слід зловмисника і затримала його сьогодні, близько 6 години ранку, в обласному центрі.
«Нині з ним проводяться слідчі дії. Далі вирішуватиметься питання про оголошення підозри і обрання запобіжного заходу. Відомо, що він не місцевий. Це особа 1993 року народження», - повідомив заступник начальника ГУНП у Волинській області Михайло Сорока.
Читайте також: Волиняни викликали поліцейських, бо думали, що в хаті хтось є
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/ii/xq2ftu-0x0-768x1024-advenv77rr2467g7p76d2r7x4crvniij.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/fe/kmppqa-0x0-768x1024-wjxrt6cqb74djjokxfhujmr7jbv7ofem.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/gb/h6icwt--1x0-958x1280-xefjxzhvhp6xqgxcvsm2w7n5owgl4gbc.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)