![Ломаченко вступив до батальйону тероборони](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/oy/ddfp32-iv7dxjkbzft5dfzf3idlksr7wji5boye.jpg)
Спасибі, хлопці!
Ломаченко вступив до батальйону тероборони
Наш чемпіон захищатиме Україну зі зброєю в руках
Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко вступив до батальйону територіальної оборони Білгород-Дністровського. Про це повідомив мер міста Віталій Граждан, передає Укрінформ.
Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко вступив до батальйону територіальної оборони Білгород-Дністровського.
«Наші бійці охоронятимуть порядок у рідному місті та не допустять диверсантів та мародерів. Разом із нами у теробороні Василь Ломаченко. Акерманці, будьте спокійні, у нашому місті все буде гаразд», — написав Граждан на своїй сторінці у Facebook.
Читайте також: «Російський коребаль, йди нах**, користуйтесь веслами»: грузинський буксир відмовила росіянам у паливі і буксуванню (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)