![Непоправна втрата: Волиняни провели в останню путь захисника Волновахи (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/cm/vumxg7-a3dvistib5lxkzoawxj6kngox6rabcmo.jpg)
Він пройшов АТО. А коли російські окупанти прийшли на нашу землю, повернувся з-за кордону і став на її захист.
Непоправна втрата: Волиняни провели в останню путь захисника Волновахи (Фото)
У Ковелі прощалися із загиблим від рук російських окупантів Сергієм Смітюхом. Волинянин загинув 11 березня під Волновахою
Про це повідомляють на сайті Ковельської міськради.
У Благовіщенському соборі відбулась панахида за загиблим у війні військовослужбовцем. Від храму вулицею Незалежності велелюдна процесія пройшла на площу Героїв Майдану.
Разом із родиною, громадою, військовими побратимами йшов міський голова Ігор Чайка.
«У нас знову день скорботи. Скорботи в гордості. Герой, якого ми проводжаємо в останню путь, був відомим багатьом ковельчанам. Він був офіцером, мав блискучий послужний список. Працював у поліції. Сергій Смітюх зоставив світлу пам‘ять для кожного з нас. Бо якщо Україна і стає сьогодні на коліна, то тільки перед такими Героями – як Сергій», – сказав Ігор Чайка, звертаючись до присутніх.«Сергій Олексійович – наш Герой сьогодення. Він пройшов АТО. А коли російські окупанти прийшли на нашу землю, повернувся з-за кордону і став на її захист. Це непоправна втрата для його родини, друзів, колег. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях,» – розповів колишній колега по службі Іван Тусь.
Сергій мешкав у Ковелі, але шість років тому почав зводити дім в Ружині. Тож чимало його односельців приїхали, аби попрощатись з ним. А сусіди, не стримуючи сліз, говорять тільки хороше, згадуючи цю світлу, прекрасну людину.
Сергій за цей короткий проміжок часу, який ми його знаємо, зробив так багато, що декому і життя не вистачить.
«Сергій за цей короткий проміжок часу, який ми його знаємо, зробив так багато, що декому і життя не вистачить. Великий трудівник, який, здається, уміє все: сам дім будував, і сад уже посадив поряд. А який він прекрасний сім’янин, чоловік, батько, дідусь. Він був хорошим прикладом для всіх. Другом для старших і дітей. Ми всі його шанували і захоплювались його добропорядністю.
По сусідству з ним мешкали самі пенсіонери. Ми йшли до нього з різними проханнями: чи шибку засклити, чи замок вставити, чи поле зорати, чи передачу завезти дітям.
Жодного разу він нікому не відмовив, а завжди допомагав, виручав. Ми сумуємо за ним і оплакуємо його», – розповідає Надія Поворознік.
Сергієві Смітюху було 52 роки. У нього залишились мама, дружина, дві доньки та троє онуків.
Читайте також: На Камінь-Каширщині попрощалися з Героєм, який покнув заробітки і приїхав боронити Україну (Фото)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/wu/vmqvbt-0x0-640x463-d42xvbpv4j7ymis3fi7op4uh2p6mzwuz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/qo/23qtdy-0x0-640x425-aojbz2vvndmv7vm32j3t37x67h7l3qo6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/bo/uq3o4u-0x0-640x425-m7elwb4v2sv2z5tg3ameeyqry2c7pboh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/at/c7rwxm-0x0-640x425-asqqjdlnnnh2zq3mzqkscs4tdh5pyat7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/ao/edrp6q-0x0-640x425-vaqwcfxidpj3nywctu2yx3wrolrkaaot.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/4y/lyccen-0x0-640x485-osr5ljjawptesezklk6niab2opmi54yi.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/s6/qs76gy-0x0-640x425-qm4nlmn5fjd5qpjkreovr6j5okeb7s6u.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/sc/ud4fjp-0x0-640x425-vvwpj6es7xrzmrwdzae5hlmitjfmhsc7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/p4/gan2rn-0x0-640x425-z2tlq6l45ngh65haniexmcopilhjcp4t.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)