Курси НБУ $ 41.84 € 43.51
Катували колегу, щоб дізнатися воєнну інформацію: стали відомі імена зрадників серед керівництва «Укроборонпрому»

Державний концерн «Укроборонпром» є стратегічним виробником озброєння та військової техніки в Україні.

Фото УНІАН.

Катували колегу, щоб дізнатися воєнну інформацію: стали відомі імена зрадників серед керівництва «Укроборонпрому»

Зрадники намагалися силою отримати дані, яким українським підрозділам були передані ракети та комплектуючі до ракетних комплексів

Підприємство «Державне київське конструкторське бюро «Луч» назвало імена зрадників серед керівництва Державного концерну «Укроборонпром».

Про це йдеться у повідомленні КБ «Луч» у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, йдеться про заступника Генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Забарчука та начальника управління високоточної зброї Андрія Артюшенка, які 18 березня із застосуванням заходів психологічного та фізичного впливу проводили допит в.о. директора ДП «Спецоборонмаш» Дениса Сердюка.

Зокрема, 18 березня 2022 року перед входом до ДК «Укроборонпром» співробітниками управління безпеки Концерну були застосовані до Сердюка заходи фізичного впливу, відібрано документи, особисту зброю, нанесено тілесні ушкодження.

«Більше 8 годин Сердюк проти своєї волі утримувався у приміщенні ДК «Укроборонпром», де заступником Генерального директора ДК «Укроборонпром» Забарчуком Романом Володимировичем та начальником управління високоточної зброї Артюшенком Андрієм Арнольдовичем проводився допит з застосуванням заходів психологічного впливу та фізичного впливу; вказаними посадовцями неодноразово підтверджено санкцію Генерального директора ДК «Укроборонпром» Гусєва Ю. В. застосування до Сердюка Д. О. вказаних заходів», - наголошується у повідомленні.

Так, під час катувань, керівництво ДК «Укроборонпром» намагалося отримати від Сердюка інформацію щодо військових підрозділів, до яких ДП «Спецоборонмаш» передавало врятовані у Малині під час російського ракетно-бомбового удару ракети та комплектуючі до ракетних комплексів «Скіф», «Корсар», «Вільха», «Нептун» та інформацію щодо місця перебування ключових співробітників ДП «ДержККБ «Луч» та ДП «Спецоборонмаш».

Так, під час катувань, керівництво ДК «Укроборонпром» намагалося отримати від Сердюка інформацію щодо військових підрозділів, до яких ДП «Спецоборонмаш» передавало врятовані у Малині під час російського ракетно-бомбового удару ракети та комплектуючі до ракетних комплексів «Скіф», «Корсар», «Вільха», «Нептун» та інформацію щодо місця перебування ключових співробітників ДП «ДержККБ «Луч» та ДП «Спецоборонмаш».

«Наслідком катувань стало примушення Сердюка Д. О. підписати «покази» та «звіти», текст яких було складено Забарчуком Р. В. та Артюшенком А. А.», - сказано у повідомленні.

Зазначається, що Забарчук особисто підтверджував, що його родич працює в уряді Російської Федерації.

Своєю чергою Артюшенко за президенства Віктора Януковича очолював Центральне ракетно-артилерійське управління ЗСУ та Департамент розробок і закупівель Міністерства оборони України.

«Звертаємося до Верховного Головнокомандувача Збройних сил України – президента України Володимира Зеленського, Генерального прокурора України Ірини Венедіктової, Голови Служби безпеки України Івана Баканова з закликом терміново усунути російських агентів від управління ДК «Укроборонпром» та забезпечити керівникам та ключовим співробітникам військово-промислового комплексу України охорону», - наголошується у повідомленні.

Тим часом, згодом у  державному концерні «Укроборонпром» спростовали заяву конструкторського бюро «Луч» про застосування психологічного та фізичного впливу на в.о. директора ДП «Спецоборонмаш» Дениса Сердюка.

Як передає Укрінформ, відповідну заяву оприлюднила пресслужба концерну у Фейсбуці.

«Будь-які заходи психологічного, фізичного впливу до Сердюка Д.О. в приміщенні концерну не застосовувалися. Розповсюджена в мережі інтернет інформація про це є повністю безпідставною, а обставини перебування Сердюка Д.О. в приміщенні Укроборонпрому є викривленими, не відповідають дійсності та спрямовані на дискредитацію керівництва концерну», - йдеться у повідомленні.

Кажуть, що будь-які заходи психологічного, фізичного впливу до Сердюка Д.О. в приміщенні концерну не застосовувалися. Розповсюджена в мережі інтернет інформація про це є повністю безпідставною, а обставини перебування Сердюка Д.О. в приміщенні Укроборонпрому є викривленими.

Зазначається, що Укроборонпром з початку військової агресії росії проводить комплексні заходи з організації ефективної діяльності підприємств для забезпечення обороноздатності держави. Зокрема, відбувається службова перевірка за фактом відсутності окремих керівників підприємств на робочих місцях.

Так, за словами заступника генерального директора Укроборонпрому Романа Забарчука, 18 березня до концерну був запрошений виконувач обов’язків директора ДП «Спецоборонмаш» Д.Сердюк. Це було зроблено для надання пояснень щодо організації роботи підприємства з початку покладання на нього виконання обов’язків керівника. Оскільки, за наявною інформацією, Сердюк під час виконання обов’язків директора ДП «Спецоборонмаш» був відсутній на підприємстві.

Нагадаємо, «Укроборонпром» почав приймати на ремонт трофейну російську техніку. Зокрема, підприємство вже прийняло на ремонт СБРМ «Тигр».

Читайте також:Двадцять п’ята доба війни: із загону парашутно-десантного полку, що ліз на Київ, залишився в живих один

Реклама Google

Telegram Channel