Курси НБУ $ 42.03 € 43.87
Луцькі муніципали нагадують: садити картоплю біля багатоповерхівок – заборонено!

Такі городи важко назвати прикрасою міста.

Фото Муніципальної варти Луцька.

Луцькі муніципали нагадують: садити картоплю біля багатоповерхівок – заборонено!

Департамент муніципальної варти Луцька дав роз’яснення щодо влаштування городів в місті

У дописі Муніципальної варти у фейсбук, зокрема, йдеться:

«Відповідно до ст. 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та п.п. 2.5.5.1.10 Правил благоустрою міста Луцька, на об’єктах благоустрою та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків забороняється влаштування городів!

За таке порушення передбачена адміністративна відповідальність згідно з ст. 152 КУпАП - штраф на громадян від 340 до 1360 грн, посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Разом з тим, городи біля багатоповерхівок Луцька не є рідкістю. Хтось вирощує картоплю на проспекті Волі, хтось огірки на проспекті Соборності, а хтось помідори на вул. Винниченка.

Зрозуміло, що все це негативно впливає на естетичний вигляд вулиць і дворів нашого міста та має відійти у минуле.

Окремої уваги заслуговують огорожі навколо таких городів. З метою убезпечення висаджених овочів, мешканці обласного центру пускають в хід будь-які доступні предмети – старі віконні рами та двері, гнилі штахети, металеві прути та арматурні сітки, а в окремих випадках город обтягують колючим дротом, ну щоб вже точно ніхто не зміг зазіхнути на вирощену городину.

Зрозуміло, що все це негативно впливає на естетичний вигляд вулиць і дворів нашого міста та має відійти у минуле.

Але є й інша сторона. Все більше будинків, особливо там де створені ОСББ, замість цибулі та помідорів під вікнами, створюють сучасне озеленення – висаджують газон, декоративні дерева та кущі.

Порівнюйте та вирішуйте самі, як має виглядати ваш двір.

Департамент муніципальної варти звертається до мешканців не порушувати Правил благоустрою міста Луцька та нагадує про свій телефон гарячої лінії, за яким можна повідомляти про виявлені порушення:

067 000 0 679

066 102 1 102

Або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp».

 

 

 

 

 

 

 

Реклама Google

Telegram Channel