![Світ має знати: війна в Україні очима кінооператора з Волині Сергія Михальчука](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/zg/jjpxdq-u4ibr7k7tx6k4vtmcxp55o47kaznnzgt.jpeg)
Війна
Світ має знати: війна в Україні очима кінооператора з Волині Сергія Михальчука
Сергій Євгенович Михальчук — український кінооператор, народився у Луцьку в 1972 році
![Сергій Михальчук.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/ov/g75hvx--1x0-320x483-2n3azoskeyf5bbs5hr6aeylofeephovi.jpg)
Заслужений діяч мистецтв України, володар «Срібного ведмедя» Берлінського кінофестивалю за видатний внесок у мистецтво та призер Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні – з першого дня війни не розлучається зі своєю головною зброєю – камерою, документуючи наслідки вторгнення Росії на нашу землю, пише ТуткаТамка.
У доробку Сергія Михальчука - робота над фільмами Мамай, Поводир, Дике поле тощо.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/5n/ke2q77-0x-1-1080x720-sqccnxftqfve46npl7omtiubwobz25ny.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/ib/lxbpks-0x-1-1080x720-hk7nij7xgl634azozkqpmlkbrjffjibi.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/2z/cvcdxv-0x-1-1080x720-jrhxlvbgt6kzrzuajnayek3yneysc2zx.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/wr/pxta4h-0x-1-1080x720-j4zmxwokz6tuvd5ur5je3fddt6myowrj.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/yy/nmvt5e-0x0-1080x720-h4onhy2wars6bjp4wmy6lbvtitthhyym.jpeg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)