«Шахтар» у благодійному матчі дав забити гол 12-річному підлітку, який пережив бомбардування Маріуполя (Відео)
Донеччани відзначилися сильним вчинком
Під час благодійного матчу між «Шахтарем» та «Лехією» (3:2) у складі донецької команди на поле вийшов 12-річний Дмитро Кеда.
Діма цілий день провів із командою та з'явився на заміну в самому кінці матчу за рахунку 2:2, інформує dt.ua.
Футболісти обох команд розступилися перед Дімою, а той забіг у штрафний майданчик і послав м'яч у сітку порожніх воріт польського клубу.
Діма народився у Харцизьку Донецької області та перші 9 років прожив там. З 2014 року місто окуповане сепаратистами та росіянами, а родина втратила роботу та у 2018 році переїхала до Маріуполя.
Дмитро з батьками вболівають за «Шахтар», перебували у фан-клубі та відвідували матчі на «Донбас Арені», коли він був зовсім маленьким. Хлопець часто грав у дворі, а з друзями та батьками відвідував матчі місцевого ФК «Маріуполь».
Дмитро з батьками вболівають за «Шахтар», перебували у фан-клубі та відвідували матчі на «Донбас Арені», коли він був зовсім маленьким.
24 лютого 2022 року вся родина Дмитра знаходилася в Маріуполі. Вони жили у Східному районі міста, а коли почалися сильні бомбардування, переїхали до Приморського району до друзів. Проте там теж за кілька днів снаряди прилетіли у дах будинку, у двір. У місті пропали газ, світло, опалення, не було води.
Сім'я, покинувши всі речі, вирішила сховатись у підвалі Маріупольського драмтеатру і там перечекати бомбардування. З 6 по 15 березня сім'я ховалася там, а напередодні бомбардування драмтеатру, 16 березня, їй вдалося виїхати з міста та дістатися Польщі, де сім'ї допомогли знайти житло та все необхідне.
Відео епізоду з 2:13:34:
Нагадаємо, що «Шахтар» отримав спеціальний дозвіл від Міністерства спорту на те, щоб гравці клубу могли покинути Україну під час воєнного стану та зіграти благодійні спаринги.
Усі кошти від Shakhtar Global Tour for Peace підуть на гуманітарну допомогу жителям України.
Раніше ми повідомляли про те, що гравці «Шахтаря» вийшли на перший благодійний матч проти грецького «Олімпіакоса» (поразка 0:1) у футболках із назвами українських міст-героїв замість прізвищ.
Читайте також у нас: ««Толік, я бажаю, щоб усі наші діти, які гинуть у цій війні, снилися тобі до кінця днів!»».