![Ну і коза ця Сідорова: «Більше не розглядаю українську збірну»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/gr/sxlzzh-78x0-1012x675-h4ezbiuubmxreihmxfh3hnmiybkxwgrh.jpg)
Ще до війни Сідорова відмовлялася жити в одному номері з українками... Нехай тепер виступає за свій кацапстан!
Ну і коза ця Сідорова: «Більше не розглядаю українську збірну»
Уродженка росії – про своє спортивне майбутнє
Натуралізована російська біатлоністка Дар'я Сідорова (на фото) прокоментувала своє виключення зі складу збірної України.
«Так, я не здобула основного громадянства в Україні, не виступала на міжнародних змаганнях, тому що при переході був карантин, але перехід обнулився, я не була у збірній команді, не була на ставках, тому й не можу бути звільнена, просто все обірвалося і я вирішила залишитися в росії із сім'єю, – цитує її sport.ua.
У зв'язку із цією ситуацією я висловила думку, але не розкрила її повністю. Мені шкода людей, які потрапили до нинішнього стану з обох боків, я переживаю за людей, з якими добре знайома, я сама жила на лижній базі в Чернігові, де були практично всі мої речі та інвентар. Насправді, я залишилася без усього, але це не так хвилює, як життя людей обох сторін.
Чи розглядаю повернення до української збірної? Ні, більше не розглядаю українську збірну.
![Ще до війни Сідорова відмовлялася жити в одному номері з українками... Нехай тепер виступає за свій кацапстан!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/gr/p7iegg-0x0-1200x675-h4ezbiuubmxreihmxfh3hnmiybkxwgrh.jpg)
Я хочу продовжити спортивну кар'єру, тому що біатлон мені приносить величезне задоволення. Чи розглядаю повернення до української збірної? Ні, більше не розглядаю українську збірну. Поки що немає ясності подальших дій, де і як буду», – заявила Сідорова.
І нехай іде вслід за російським військовим кораблем!
Читайте також у нас: «Вішайтесь, москалі, бо стріляє «бандерівка» Настя неймовірно швидко і влучно! (Відео)».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)