А раніше його називали «Недопалок» і «Бліда Міль»…
Сьогодні ж всенародна назва йому – пуйло. Кривавий карлик пуйло!
Уявляю, які слова зараз промовляють бувалі у бувальцях гравці нашого конкурсу, що не змогли розпізнати кровопивцю, якого найбільше проклинають в Україні, Європі і США. Але насамперед нагадаю те каверзне запитання, яке майже для всіх учасників вікторини стало неприступною фортецею.
«Гранатобуз із секретом‑6»
Відстань між пристанню А і пристанню В — х км. За течією річки катер подолав її за х/24 години. А на зворотному шляху він уже витратив х/28 години, що виявилося на 30 хв повільніше. До відстані між двома пристанями додайте 123 і поділіть отриманий результат на 3. Ця цифра дорівнює кількості років, які має відомий у світі розлучений чоловік, пов’язаний із Німеччиною, головним історичним персонажем Румунії, небажаною комахою у шафі і малим пацюком. Він «ніколи не спізнюється» і ранок свій розпочинає із плавання…
Чиє фото ми заховали у гранатобузі?
На світлині, як ви, вочевидь, уже здогадалися із заголовка і підзаголовка, — владімір путін, трястя його матері! Юрій Швець, радянський розвідник, майор КДБ, однокурсник пуйла по Ленінградському державному університеті в інтерв’ю виданню «Апостроф» розповів, що в студентські часи нинішнього президента росії вважали «сірою мишкою»: «Людина-ніхто. Найкраще путіна охарактеризували ті прізвиська, якими його нагородили під час навчання і роботи. Перше — це Недопалок, друге — Бліда Міль». Погодьтеся, влучно!
Людина-ніхто. Найкраще путіна охарактеризували ті прізвиська, якими його нагородили під час навчання і роботи. Перше — це Недопалок, друге — Бліда Міль.
Шкода, але в нашій вікторині лише один учасник розсекретив у гранатобузі розвідника КДБ у німецькому Дрездені путіна. Тому сьогодні всі слова «Віват!» линуть на адресу Андрія Куяви з Ковеля Волинської області. Він і з математикою, виявляється, дуже дружить (розв’язавши задачу за допомогою рівняння: х/24 — х/28 = 1/2 вийде 84 км, тоді (84+123):3 = 69), і знає, що «69-річний владімір владіміровіч путін-пуйло, який має звичку завжди запізнюватися, ніколи не запізнюється, бо без нього не мають права відкрити жоден захід, де він повинен бути». Чесно зароблені паном Андрієм 200 гривень (100 — від газети «Волинь» і 100 — від «Цікавої газети на вихідні») ми перерахуємо на підтримку Збройних сил України.
Що ж, переможця назвали — час шукати нових інтелектуальних волонтерів.
«Гранатобуз із секретом‑9»
Нинішнє завдання також розпочнемо з математики. Ах, як вона в’їлася в печінки не одній мамі і не одному татові нинішнього навчального року з дистанційним навчанням — навіть з цього приводу путін має горіти в пеклі! Отож: на яке одне й те саме число треба збільшити кожен із цих чотирьох множників — 12 х 27 і 15 х 22, щоб значення нових добутків стали між собою рівними? Якщо розгадаєте, то отримане число треба помножити на 0,6 або на 2. Тоді один результат у метрах, а другий у футах розкриють місце, яке, за словами Александера Бориса де Пфеффеля-Джонсона, найбільше об’єднує в одному почутті приятелів і недругів кожної людини.
Що за слово — назву місця — ми заховали у гранатобузі?
Слово-відповідь треба надіслати до 5 червня (включно) тільки у вигляді sms-повідомлення на номери: 0501354776 і 0672829775, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я і прізвище (наприклад: «Гранатомет» (Галина Гармата)). Цей номер і братиме участь у щотижневому жеребкуванні при розіграші призових волонтерських 200 гривень (100 — від газети «Волинь» і 100 — від «Цікавої газети на вихідні»), якщо правильних відповідей буде більше, як одна. Ці кошти ми перерахуємо на допомогу українській армії, вказавши ваше ім’я як волонтера-благодійника…
Нещадно б’ємо путіна-Недопалка-Бліду Міль-пуйла на всіх фронтах!
Грицько ГАРБУЗ.
Читайте також на volyn.com.ua: «Волинянка Любов Смолярчук випровадила на війну четверо синів і внука».