«Путін уже програв. Він ніколи не підкорить сердець українців» (Вікторина)
Щоб дізнатися, кому належать ці слова, я маю спочатку повторити запитання, яке й приведе до їх автора
«Гранатобуз із секретом 9»
Нинішнє завдання також розпочнемо з математики. Ах, як вона в’їлася в печінки не одній мамі і не одному татові нинішнього навчального року з дистанційним навчанням — навіть із цього приводу путін має горіти в пеклі! Отож: на яке одне й те саме число треба збільшити кожен із цих чотирьох множників — 12 х 27 і 15 х 22, щоб значення нових добутків стали між собою рівними? Якщо розгадаєте, то отримане число треба помножити на 0,6 або на 2. Тоді один результат у метрах, а другий у футах розкриють місце, яке, за словами Александера Бориса де Пфеффеля-Джонсона, найбільше об’єднує в одному почутті приятелів і недругів кожної людини.
Що за слово — назву місця — ми заховали у гранатобузі?
Щоб не тягнути кота за хвоста, одразу розпочнемо з відповіді. Знайти число, на яке треба збільшити ці всі множники, щоб значення нових добутків стали між собою рівними, можна за допомогою рівняння: (12+х).(27+х) = (15+х).(22+х). А потім відповідь — 3 — помножити на 0,6 або на 2. Вийде 1,8 і 6. А далі просто цитуємо Александера Бориса де Пфеффеля-Джонсона або просто Бориса Джонсона: «Ніщо так не викликає співчуття у друзів і ворогів, як те, що ви опинились на 6 футів під землею (1,8 м — приблизна глибина могили, бо 1 фут — 0,3048 м)». Так-так, того самого британського прем’єра, який є нашим палким другом і заявляє: «Хоч би що сталося на полі бою найближчими тижнями, путін уже програв. Він ніколи не підкорить сердець українців».
Ніщо так не викликає співчуття у друзів і ворогів, як те, що ви опинились на 6 футів під землею.
Щоправда, лише 6 наших учасників прочитали думки Бориса Джонсона про почуття-співчуття і надіслали нам правильну відповідь — «Могила» (враховували і варіант «Цвинтар»). Але оскільки переможців має бути два, то знову вдалися до жеребкування. І з легкої руки таємничої, загадкової і ліричної Ші Мур по 100 гривень для підтримки ЗСУ ми перерахуємо від імені Анатолія Скальта із міста Жмеринка Вінницької області й Андрія Куяви з волинського Ковеля.
Переможцям туру — «Віват!», а нам час шукати нових інтелектуальних волонтерів.
«Гранатобуз із секретом 12»
І хоч земля кругла, але у їхньому випадку аж занадто: ідуть на північ — упираються в стіни сусіда-держави, на південь — того самого сусіда, і на захід — тільки він, рідненький, як і на схід — та ж країна. Хоч, як правило, дивляться на того «родича» зверху… А в гранатобузі сьогодні ми заховали квітку — символ країни, оточеної одним сусідом. Підозрюю, її «родич» є у вас вдома або на роботі.
Що знаходиться у гранатобузі?
Слово-відповідь треба надіслати до 26 червня (включно) тільки у вигляді sms-повідомлення на номери: 0501354776 і 0672829775, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я і прізвище (наприклад: «Гранатомет» (Галина Гармата)). Цей номер і братиме участь у щотижневому жеребкуванні при розіграші призових волонтерських 200 гривень (100 — від газети «Волинь» і 100 — від «Цікавої газети на вихідні»), якщо правильних відповідей буде більше, як одна. Ці кошти ми перерахуємо на допомогу українській армії, вказавши ваше ім’я як волонтера-благодійника.
Б’ємо путіна на всіх фронтах, як заповідав нам Александер Борис де Пфеффель-Джонсон!
Грицько ГАРБУЗ.
Читайте також: Бориса Джонсона посвятили у козаки!