![Сьогодні в Горохові всі шукають особливого Петра (Фото, відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/ww/nburov-0x33-1280x853-ulvztlqcbvc2uyxjfko6yawp7xuqywwn.jpg)
З роси і води Вам, козаче!
Сьогодні в Горохові всі шукають особливого Петра (Фото, відео)
Горохівчани вітають з Днем народження, з Днем Ангела підполковника міліції і поштовика
Телефон не змовкає в Петра Бабія. Йому, найкрутішому ексслідчому Горохівського РВ УМВС України у Волинській області адресують щирі вітання колишні працівники райвідділу. Петра Івановича з любов’ю здоровить сім’я, з повагою – його нинішній колектив горохівських поштовиків.
Дорогий наш імениннику!
![З роси і води Вам, козаче!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/5b/hfduij-0x0-1600x1321-npukjvvdrxlyu732guq2umgi2l4rv5b2.jpg)
Бути з Вами друзями – це КРУТО! Виручите, допоможете, поділитися, підтримаєте, порадите… Словом, усі дієслова про щиру дружбу – це про Вас. І якщо хочеться усміхнутися від дотепного жарту інтелігента та інтелектуала, – то це теж до Вас.
Наш імениннику! Бути з Вами друзями – це КРУТО! Виручите, допоможете, поділитися, підтримаєте, порадите… Словом, усі дієслова про щиру дружбу – це про Вас. І якщо хочеться усміхнутися від дотепного жарту інтелігента та інтелектуала, - то це теж до Вас.
Ми бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я. Нехай все у Вас буде гаразд: усміхається від щастя добропорядна родина, цінують друзі, поважають колеги!
Нехай насиане перемога, мир і все буде Україна! Добра Вам, любові, достатку, многоліття і удачі.
Щиро – Друзі з газети «Волинь», Данії і Горохова.
А подарунком від нас нехай стане ця пісня від земляків про літо і, звісно, – любов :
Читайте також на volyn.com.ua: «За кілька метрів від кордону Волині з білоруссю горохівські митці «націлили» в сторону сусідів музичні колонки (Фото, Відео)».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)