![Непересічний горохівчанин відзначив своє 55-ліття](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/u3/ykekev-0x57-1280x853-okdg3siuxufa37pwgztoeoa5vq5gou3r.jpg)
Многая літа!
Непересічний горохівчанин відзначив своє 55-ліття
Адресуємо щирі вітання з днем народження ветерану МВС Миколі Степановичу Полюху. 11 липня він зустрів свій молодечий ювілей!
Горохівська організаціїя пенсіонерів МВС України у Волинській області «Ветеран» на чолі із Ігорем Богоносом бажає панові майору, міцного-міцного здоров’я. Нехай сонце сяє для Вас любов’ю, небо усміхається зірковим сяйвом удачі, світлиця багатіє друзям і родинним щастям.
З роси Вам і Води на многії літа!
«Шановний імениннику! Ви з тих особистостей, яких називають справжніми офіцерами. Після служби в Горохівському РВ УМВС України у Волинській області досі почуваємося доброзичливим колективом. Вас знаємо повсякчас відвертим, порядним професіоналом та інтелігентом, надійним другом, чоловіком із неймовірним почуттям гумору, у якого слово ніколи не розходиться з ділом, і затятим футболістом, котрий на футбольному полі, як і в житті, перемоги виборює з честю», – вітають Миколу Степановича колишні колеги.
З роси Вам і Води на многії літа!
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)