![У місті на Волині окремі школи готуються вчитися в укриттях сусідніх будинків (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/xr/fsl3ce-b7acvhwmqamptl53jd7akcdnol7pixrx.jpg)
Намагаються зробити максимум, аби 1 вересня школярі змогли повноцінно розпочати навчальний процес у ліцеях.
У місті на Волині окремі школи готуються вчитися в укриттях сусідніх будинків (Фото)
Безпечне навчання за шкільними партами в пріоритеті
У Нововолинській громаді активно триває підготовка ліцеїв до початку навчального року, інформує голова Нововолинської громади Борис Карпус.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/br/cwq5n6-0x0-961x722-ckkc6hrcxeb5ur7k26cxgv6chhms5brd.jpg)
-- Сьогодні у пріоритеті - безпечне очне навчання дітей. Тому особисто контролюю процес організації укриттів. Більша частина ліцеїв громади мають власні захисні споруди. Решта - готують сховища в сусідніх будівлях, -- повідомив Карпус.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/h3/yeebe3-0x-1-961x722-mj6qul2lbimgebldrcemdgnmqoajsh37.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/2f/e5qwjp-0x-1-961x722-airpr2awlz63zophhcdlc2ofncrhd2fm.jpg)
Ремонтні роботи виконують у кожному укритті закладу: облаштовують евакуаційні виходи, вентиляцію та водопровід. Проводять електрику та забезпечують достатній простір для перебування учнів.
Ремонтні роботи виконують у кожному укритті закладу: облаштовують евакуаційні виходи, вентиляцію та водопровід. Проводять електрику та забезпечують достатній простір для перебування учнів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/nz/z4q67y-0x0-960x720-fiwwgzacyzvgj2aow2w6csxpexzasnzp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/dp/tty2rc-0x-1-961x722-q3meldv5bfb7lve2yji366clo5ez3dps.jpg)
-- Зараз ще рано давати точні прогнози щодо офлайн навчання дітей. Однак маємо зробити максимум, аби 1 вересня школярі змогли повноцінно розпочати навчальний процес у ліцеях, а батьки були впевнені в безпеці своїх дітей, -- повідомив мер Нововолинська.
Читайте також: «У сільській школі Володимирського району показали, як готуються до можливого навчання в укритті (Фото)»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)