![«Командир бригади зустрів свою смерть на війні, в наступі на ворога. Така доля воїна»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/b3/ibqnum-i6us4sfbwmjehfa2e53lzlnoyra3ub3r.jpeg)
Петро Порошенко про Віталія Гуляєва: Такі, як він, тримають на своїх плечах Армію, а значить і Україну.
«Командир бригади зустрів свою смерть на війні, в наступі на ворога. Така доля воїна»
Це справжні лицарі 21 століття – Порошенко вшанував пам’ять командира 28-ї бригади Віталія Гуляєва та його загиблих побратимів. У Військовій академії Одеси відбулася церемонія прощання з командиром 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Віталієм Гуляєвим та іншими офіцерами, які загинули на Миколаївщині, звільняючи південні рубежі України від російських окупантів
«Горе, яке з родиною поділяє вся Україна, величезне. Єдине, що ми маємо пообіцяти, що ці нелюди, зрадники, які наводили ракети на точку проведення опрації, бойових дій, будуть знайдені. Сьогодні це обіцяли усі військові – що ми безумовно помстимося, за ці смерті нелюди заплатять», – сказав Петро Порошенко, який разом із сотнями побратимів полковника Гуляєва взяв участь у прощанні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/h4/xoj2lg-0x0-576x1024-ztmx4iclljyydpkhpndj65zhi3ax7h46.jpeg)
Найголовніше, що ми можемо зробити на честь героя – завершити його справу, підготуватися до контрнаступу і звільнити від ворога нашу землю.
«Віталій Гуляєв і бійці 28-ої героїчної доклали неймовірних зусиль для того, щоб захистити Одесу з початку агресії, зупинити на миколаївському напрямку і зараз мати унікальну роль і місію контрнаступу по звільненню Херсона, принаймні по Правобережжю», – підкреслив п’ятий Президент України.
«Бійці назавжди запам’ятають свого легендарного командира, полковника, мого товариша Віталія. Я дуже сподіваюся, що і народ України буде про нього постійно пам’ятати, і влада Одеси», – додав Порошенко. Як відомо, Петро Порошенко пропонує перейменувати одну з одеських вулиць на честь полковника Гуляєва.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/ip/tmkv2j-0x0-576x1024-54iwxaxyvvxvfue7mze23fzrjdczbip6.jpeg)
Також Порошенко повідомив, що звернеться до влади Сумщини, і зокрема міста Шостка, звідки був родом комбриг, з пропозицією назвати вулиці на честь героя. «Бо саме на честь таких героїв вони мають бути перейменовані. І саме таких маємо пам’ятати», – зазначив Порошенко.
Віталій Гуляєв служив в армії з 1995 року. Він мав унікальне почуття обов’язку, здатися для нього було немислимо. У 2014 році командир Гуляєв був серед тих, хто першим, знизу, на рівні роти, батальйону, бригади почав створювати нову Українську Армію.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/n6/kgb7x3-0x0-1024x553-72hntjfnja66n2f2ylnppakb5zytgn6n.jpeg)
«Так наші долі і наші місії перетнулися. Нас зблизила спільна велика справа. У 2014-2019 роках нашими спільними зусиллями зростала і міцніла наша Армія, разом з нею зростав і військовий талант Віталія Гуляєва», – згадує Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/jh/jwqb4e-0x0-1024x577-qlnv3boyonedu3ed6j7yd6ogko6j2jhi.jpeg)
За його словами, у перші дні широкомасштабного вторгнення військові уміння та талант Віталія Гуляєва яскраво проявився. «Переконаний, що історики колись назвуть одним з поворотних моментів війни блискучий розгром ворожого десанту біля Коблевого. Бригада імені Лицарів Зимового Походу і її командир показали справжнє лицарство 21 століття», – наголосив п’ятий Президент.
![Вічна пам'ять і слава Герою.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/6y/zbc3q3-0x0-666x646-q3zjzvyppqt2u7iaejkhle5znqn4h6yf.jpeg)
«Командир бригади зустрів свою смерть на війні, в наступі на ворога. Така доля воїна. Це тяжка втрата для бригади і для ЗСУ. Такі, як він, тримають на своїх плечах Армію, а значить і Україну. І наш обов’язок тепер – зберегти пам’ять про полковника Гуляєва. Але найголовніше, що ми можемо зробити на честь героя – завершити його справу, підготуватися до контрнаступу і звільнити від ворога нашу землю», – говорить Петро Порошенко.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)