![Розпочалася евакуація з Донеччини: перший потяг вже прибув у Кропивницький](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/a4/sfvjbb-jkhtzsiz55npj7byqp2csfzltqzoya47.jpg)
Приїхали інки, діти, люди похилого віку, багато маломобільних.
Розпочалася евакуація з Донеччини: перший потяг вже прибув у Кропивницький
Розпочалася обов’язкова евакуація з Донеччини – сьогодні вранці прибув перший потяг у Кропивницький. Про це в Telegram повідомила віцепрем'єр-мінстр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
«Розпочалася обов’язкова евакуація з Донеччини. Перший потяг прибув сьогодні вранці у Кропивницький. Жінки, діти, люди похилого віку, багато маломобільних. Усіх зустріли та розселили, всім допомогли» – написала Верещук.
«Розпочалася обов’язкова евакуація з Донеччини. Перший потяг прибув сьогодні вранці у Кропивницький. Жінки, діти, люди похилого віку, багато маломобільних. Усіх зустріли та розселили, всім допомогли» – написала Верещук.
Читайте також:
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)