На Волині поховали загиблого на війні батька трьох синів (Фото)
У Градиську провели в останню дорогу загиблого воїна – Петра Кізуна
2 серпня Маневицька громада попрощалася з полеглим у війні з російськими окупантами військовослужбовцем, жителем села Градиськ Петром Кізуном, який загинув 31 липня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Соледар Донецької області.
Зустріли загиблого військовослужбовця у рідному селі з квітами та на колінах. До домівки мужнього воїна, який став на захист Батьківщини, прийшли віддати останню шану рідні, друзі, мешканці громади, представники влади, військовослужбовці.
Щирі співчуття рідним і близьким. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну.
Священнослужителі відслужили чин похорону за упокій душі українського воїна. Поховали бійця з усіма почестями під залпи пострілів почесної варти та звуки духового оркестру на місцевому кладовищі. У загиблого захисника залишились батьки, дружина, троє синів.