![Для воїнів 14-ї бригади передали бронеплити, спальники та турнікети](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/sr/won4tc-vshefd5kdmfxhzznpitq5sqhhfm7bsrb.jpg)
Для воїнів 14-ї бригади передали бронеплити, спальники та турнікети
Разом до Перемоги!
60 комплектів бронеплит 4-го класу, 60 спальників та 60 турнікетів передали сьогодні, 4 серпня 2022 року, представникам 14 бригади перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Мовенко та керівник благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш.
«Ми з перших днів війни працюємо у різних напрямках, аби всіляко допомагати військовим амуніцією та іншими засобами захисту. З фондом Сучасна Україна теж працюємо з перших днів і вони неодноразово вже допомагали. І цього разу їм вдалося закрити потребу, про яку повідомило командування 14 бригади. Раді допомогти, адже знаємо, які складні завдання доводиться вам виконувати на передовій», - зауважив Сергій Мовенко.
Усю допомогу вдалося зібрати за допомоги донорів з-за кордону. Усе надане має відповідні сертифікати якості.
Як повідомив, керівник благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш, усю допомогу вдалося зібрати за допомоги донорів з-за кордону. Усе надане має відповідні сертифікати якості.
Представники князівської бригади подякували та зауважили, що це вагомий внесок у перемогу України.
Читайте також: На Волині знайшли житло ще для пів сотні переселенців
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)