![Сьогодні з Волині відправили чергову автівку на передову (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/ti/zwvu5s-m7casfh3k2kiasrxlvihknw2sdpjhtid.jpg)
Допомога дуже важлива.
Сьогодні з Волині відправили чергову автівку на передову (Фото)
Придбати та привезти позашляховик для бійців вдалося за сприяння української діаспорі в Чикаго та співпраці Волинської ОВА з волонтерами
Окрім того, довантажили в авто для військових продукти харчування, засоби гігієни, антисептики і медикаменти, батарейки та генератор, повідомлено у телеграм-каналі Юрія Погуляйка.
Довантажили в авто для військових продукти харчування, засоби гігієни, антисептики і медикаменти, батарейки та генератор.
«Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цього. Українській діаспорі в Чикаго за кошти на придбання, волонтерам, що привезли авто в Україну та водіям, які доставлять позашляховик до бійців. Усім, хто так чи інакше допомагає та наближає нашу перемогу», - йдеться у дописі.
Читайте також: У Рожищі зацвіла ліліями Алея слави ЗСУ (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)