![На Волині попрощалися із загиблим Героєм, який захищав Україну з 2015-го (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/42/6ld76w-q4iaxbzqkr6eupfvf7eajwimxnywm42v.jpg)
Герої не вмирають!
На Волині попрощалися із загиблим Героєм, який захищав Україну з 2015-го (Фото)
Сьогодні в Ковелі прощалися із захисником України, старшим солдатом Ярославом Воробеєм
Про це повідомили в Ковельській міській раді.
Своє життя він пов’язував з Україною. У березні 2015 року пішов захищати рідну землю.
Він навчався у школі №10, потім закінчив професійно-технічне училище №5, отримав фах різьбяра по дереву. Ярослав мав золоті руки, які допомагали йому заробляти на хліб. Він багато працював, щоб зробити ремонт у власній оселі, але не встиг. Мріяв побачити море. На жаль, цього так і не сталося. Він думав про сім’ю…
Своє життя він пов’язував з Україною. У березні 2015 року пішов захищати рідну землю. Служив на Луганщині та Донеччині.
24 лютого, коли агресор розпочав повномасштабну війну проти нашої країни, був за кордоном і повернувся, тому що вважав: хто, якщо не я. Його життя, мрії, плани 2 серпня обірвала ворожа куля.
Міський голова Ігор Чайка висловив співчуття родині – батькові, братові, сестрі.«Красивий, молодий чоловік – ровесник Незалежності. Йому назавжди залишиться 30, заради того, щоб Україні було тисячі й тисячі років. І в цьому його подвиг, у цьому його місія справжнього воїна – стояти на захисті своєї країни. Наш з вами обов’язок бути гідними його пам’яті і збудувати Україну такою, про яку він мріяв», – наголосив у своїй промові Ігор Чайка.Ми втрачаємо дуже світлих і мужніх людей, вони янголами підносяться на небеса. Уклін тобі, воїне. Вічна пам’ять!
Поховали Героя у селі Нова Вижва поряд із матір‘ю.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/af/mmekam--1x0-640x486-hejzpansgpuogwfmj2rx4gy4jttc7af6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/ic/3n3bqz-0x0-640x548-4l43y76m27confu7xodtfjws7umqkicm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/hk/pw5ixi-0x0-640x519-fvairepe6ip2lxh5phe2o5rfa5mgnhk6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/dt/73o2mc--1x0-640x489-arl6xizs46lewmsvbkkmkhdl2hwkadti.jpg)
Останні новини:
- Священник із російської церкви побив хрестом отця з української.
- «Stop war, putin»: український прапор зупинив показ футболу у росії (Фото).
- Помер колишній мер Володимира Петро Саганюк.
- У свій день народження в бою з окупантом загинув Герой з Рівненщини (Фото).
- У Чорному морі маневрують 9 російських бойових кораблів та катерів.
- Переселенка з Мелітополя на Волині чекає повернення з полону чоловіка-азовця: показала листування.
Усі новини російсько-української війни – тут.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)