![На Волині попрощалися із багаторічним мером Княжого міста Петром Саганюком (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/jz/ch6m35-yx5g633pblhpm26zk5sbglyrdm2gejz6.jpg)
Світла пам’ять!
На Волині попрощалися із багаторічним мером Княжого міста Петром Саганюком (Фото)
7 серпня в останню путь провели багаторічного керівника Володимира Петра Саганюка
На Волині попрощалися із колишнім мером Володимира.
Петро Саганюк керував Володимиром понад 20 років, з 1998-го по 2020-ий, люди висловлювали йому довіру чотири рази підряд. Пішов з посади після виборів у 2020. Про нього відгукуються, як про мудрого, інколи суворого, але завжди справедливого керівника, людину на своєму місці. Для багатьох він був наставником, порадником, учителем.
Прощання відбулося у Володимирському Свято-Успенському кафедральному соборі. В останню путь Петра Даниловича провели рідні, близькі, друзі, колеги, духівництво, багато мешканців та осіб з інших сіл і міст. Труна «потопала» у квітах, які несли люди, щоб віддати останню шану багаторічному керівнику Володимира.
В останню путь Петра Даниловича провели рідні, близькі, друзі, колеги, духівництво, багато мешканців та осіб з інших сіл і міст. Труна «потопала» у квітах, які несли люди, щоб віддати останню шану багаторічному керівнику Володимира.
Поховали колишнього мера на кладовищі у рідному селі Сусваль (колишнє Жовтневе), звідки він родом. Поки кортеж виїжджав із собору, у Володимирі тимчасово перекрили рух на вулиці Устилузькій, Данила Галицького.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/6x/5wjhlq-0x-1-1023x768-2oh2jwcdnahvvxaprm3ept5w2hs6e6xl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/si/nhmdhv-0x-1-1023x768-pstci3i27kq7gxbkwio55bbyoqh3bsib.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/ru/f4442c-0x0-1023x768-vlexizkpkx2lhf76ufwukxm6powvsruz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/6x/5wjhlq-0x-1-1023x768-2oh2jwcdnahvvxaprm3ept5w2hs6e6xl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/ho/7axcco-0x-1-1023x768-6232yvekh4sidtzodfemivblaz72rho2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/wj/swugxy-0x-1-1023x768-r2x4llrigoyx5s5xzjir24fhcg3bhwjs.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/24/jyav6j-0x-1-1023x768-lhlxwjwiy4atsuzyvbtej2o4kutgd24v.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/rh/srogq5-0x0-1024x768-jjksdvdquehp5k2ovtga3vzzdefnirh3.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ai/fiwuwp-0x0-1024x768-qm4cdrxy4hwfkspri2sqow2as7fwoaib.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/rm/7pamoe-0x0-1024x768-7y5bukty34jk2wqy6nr4ko2dbvsn7rmt.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)