![Маленькі ковельчани зібрали кошти для ремонту безпілотника (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/5a/y5ky6r-clpsjkyflt47vcqqvnkcsqotf35735ad.jpg)
Майбутнє України.
Маленькі ковельчани зібрали кошти для ремонту безпілотника (Фото)
Вчора на зустріч з міським головою Ігорем Чайкою прийшли юні ковельчани. Хтось із них раніше займався футболом, хтось грав на фортепіано, малював, а зараз вони — волонтери
Семеро чудових дітей збирають кошти для нашої армії, продаючи власні іграшки, йдеться на сайті Ковельської міськради.
Як розповідає бабуся одного хлопчика Любов Гузар, яка і допомагає дітворі, всі вони щодня летять на свій пост, аби тримати там оборону. Часто забувають про обід, не зважають на погоду, адже тепер мають надважливе завдання — допомагати нашим Збройним Силам. Кажуть, що більшість людей дуже схвалюють те, чим вони займаються. До речі, у стрічці Фейсбук діти стали уже місцевими героями. Їх фотографують, розповідають про них, захоплюються ними.
Дивлячись на таких дітей, як ви, розумієш, що у ворога ніяких шансів немає. Все буде Україна.
Ковельчани зібрали 13 тисяч гривень та 20 злотих. Гроші сьогодні передали Олексію, працівнику одного з волинських вишів. Йому нещодавно військові привезли збитий безпілотник ворога, який він з колегами ремонтуватиме. І для цього необхідно майже 30 тисяч гривень. Тож кошти ковельської дітвори і будуть використані для того, аби цей апарат передати на службу українській армії.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/c7/eqh32n-0x0-1600x904-v7uzzusgrexpjzrhco6jxykriwbcnc7p.jpg)
Ігор Чайка подякував дітям, батькам, пані Любові за таку прекрасну роботу. І пообіцяв, що надалі вони підтримуватимуть ініціативу цих хлопчиків і дівчаток, які дуже хочуть працювати, так вони називають своє волонтерство.
«Дивлячись на таких дітей, як ви, розумієш, що у ворога ніяких шансів немає. Все буде Україна», – сказав своїм гостям Ігор Чайка.
А також мер просить усіх підтримати дітей у їх благородній справі.
Читайте також: У Ковелі таки перейменують вулицю на честь загиблих Героїв – батька і сина (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)