![З України видворили нелегалку з Росії, яка проживала у Рівному](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/ka/4enj6y-lbhn4dcuaf6hdt2e6zqhud7foaik3kah.jpg)
Поліцейські в умовах воєнного стану посилили заходи щодо виявлення іноземців.
З України видворили нелегалку з Росії, яка проживала у Рівному
Поліцейські в умовах воєнного стану посилили заходи щодо виявлення іноземців
Про це повідомляє поліція Рівненської області.
«22-річна росіянка іще сьомого червня цьогоріч мала повернутися на свою батьківщину, але рішення міграційної служби проігнорувала і продовжувала проживати в Рівному. Тепер в'їзд в Україну їй заборонений поки що на найближчі три роки», – йдеться в повіжомленні.
Дівчина спочатку проживала в Одесі, а потім переїхала у Рівне, де винаймала житло, перебиваючись тимчасовими заробітками.
Відомо, що дівчина спочатку проживала в Одесі, а потім переїхала у Рівне, де винаймала житло, перебиваючись тимчасовими заробітками. Сьогодні, 18 серпня, працівники міграційної поліції та міграційної служби супроводили дівчину до пункту пропуску державного кордону «Шегині», аби та покинула територію України.
«Поліцейські в умовах воєнного стану посилили заходи щодо виявлення іноземців та осіб без громадянства, підстави і законність їх перебування на території України, порядку працевлаштування, надання житла тощо», – додають у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)