Андрій Проценко знову виборов «бронзу»! (Відео)

За місяць 34-річний херсонець Андрій Проценко здобув дві важливі медалі. Супер!

На головному спортивному легкоатлетичному форумі Європи у секторі для стрибків у висоту український спортсмен узяв планку 2.27 м

У німецькому Мюнхені триває чемпіонат Європи 2022 з легкої атлетики.

У секторі для стрибків у висоту українець Андрій Проценко взяв планку 2.27 м та здобув бронзову медаль. Аналогічно бронзу Проценко виграв місяцем раніше на чемпіонаті світу 2022 року в американському Юджині.

Олег Дорощук із результатом 2.23 м закінчив змагання на 4-му місці. А переможцем у стрибках у висоту став італієць Джанмарко Тамб’єрі (2:30 м).

Стрибки у висоту. Чоловіки (фінал)

1. Джанмарко Тамбері (Італія) – 2.30 м

2. Тобіас Потьє (Німеччина) – 2.27 м

3. Андрій Проценко (Україна) – 2.27 м

4. Олег Дорощук (Україна) – 2.23 м

Дивимось, як це було:

Українка Марина Бех-Романчук фінішувала на 4-й позиції (6.76 м) та втратила бронзову медаль, коли одна з суперниць обійшла її в останній спробі (6.80 м).